fot. Epic Games

Dołącz do Ekipy Fortnite – Epic wprowadza subskrypcję z dodatkową zawartością

Kilka tygodni temu Epic Games w ankiecie zapytało członków społeczności Fortnite’a, co sądzą na temat potencjalnej płatnej subskrypcji. Nie minęło wiele czasu, a gigant z Karoliny Północnej przekuł propozycję w realną możliwość – wielkimi krokami nadchodzi bowiem Ekipa Fortnite.

Subskrypcja w życie wejdzie 2 grudnia, czyli wraz z premierą Sezonu 5. w Rozdziale 2 i kosztować będzie 47,99 zł miesięcznie. A co dostaniemy w jej ramach? Podstawę comiesięcznej zawartości tworzy dostęp do karnetu bojowego na cały sezon oraz dodatkowe 100 V-dolców, które zasilą nasze konto. Ponadto członkowie Ekipy Fortnite otrzymają dostęp do tzw. Ekipaki, czyli specjalnego pakietu ze strojem przeznaczonym tylko dla subskrybentów. W grudniu będzie to strój Galaxii, kilof Kosmiczny Lamorożec i plecak Strzaskany Świat. Zawartość kolejnych pakietów będzie ujawniana sukcesywnie pod koniec każdego miesiąca.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że subskrypcja aktywna będzie tylko na platformie, na której ją zakupiliśmy i nie będzie możliwości przenoszenia jej na inne. Więcej informacji na temat Ekipy Fortnite znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trzęsienie ziemi w North – MSL i aizy poza składem

Na pięć dni przed startem DreamHack Masters Winter 2020 w szeregach North doszło do prawdziwego trzęsienia ziemi. Niespodziewanie poza podstawowym skł...