fot. Riot Games

Co z reworkiem Tahm Kencha? Pracownik Riotu zabrał głos

W czerwcu tego roku Riot zapowiadał, że jeden z najczęściej wybieranych supportów w League of Legends, Tahm Kench, jeszcze w dziesiątym sezonie otrzyma reworka. Wówczas twórcy gry mówili o aktualizacji jego umiejętności W i R, jako że jego superumiejętność rzadko kiedy wydaje się być przydatna, a samo W jest za to jego najmocniejszym atutem. Teraz mamy listopad, sezon dziesiąty jest już zakończony, na serwerach gracze cieszą się z presezonowych zmian, a od wspomnianej zapowiedzi pięć postaci dostało mniejsze bądź większe aktualizacje. Ale nie Tahm. Kiedy zatem możemy spodziewać się faktycznego reworka?

Odpowiedź na to pytanie dostarcza jeden z designerów LoL-a, znany jako Phlox. Wypowiedział się on pod postem na reddicie zadającym w zasadzie to samo pytanie: kiedy rework Kencha? Twierdzi on, że Riot wcale nie zapomniał o supporcie, jednakże zmuszony jest ciągle przesuwać pracę nad nim w czasie. – Rework Tahm Kencha nastąpi kiedy presezon się bardziej ustabilizuje. Dzięki temu będziemy mieli czas na zakończenie niektórych rzeczy i skupimy się na nim. Naprawdę chciałbym, żeby to było przed rozpoczęciem kolejnego sezonu profesjonalnych zmagań, ale niestety nie jestem w stanie podać dzisiaj realnej daty – napisał Phlox.

Profesjonalne ligi na całym świecie mają w zwyczaju startować w okolicach stycznia. Oceniając obecną sytuację na serwerach, można wnioskować, że Riot będzie miał do tego czasu, nad czym pracować, jako że tegoroczny presezon wprowadził więcej zmian niż zazwyczaj. W takim wypadku rozsądnym byłoby na kolejne aktualizacje co do samego Kencha do początku kolejnego roku.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FIFA 21 z aktualizacją. Poprawiono stabilność, animacje oraz zachowania zawodników

Dziś na serwery FIFA 21 zaimplementowana została nowa aktualizacja, która dotyczy wszystkich trybów gry. Największe zmiany dotknęły zachowań zawodnikó...