fot. materiały prasowe

Zespół pashy, organizacja Casemiro, akademia NAVI. Znamy uczestników Esport Tour PRO Winter

W tym roku byliśmy świadkami dwóch przystanków cyklu Esport Tour Pro – jeden odbył się wiosną, drugi zaś jesienią. Ale na tym nie koniec, bo przed nami jeszcze odsłona zimowa, podczas której tradycyjnie już nie zabraknie przedstawicieli szeroko pojętej krajowej czołówki. Niemniej będą też akcenty międzynarodowe.

I to jakie akcenty! Przy okazji grudniowych zawodów zaprezentują się nam m.in. Brazylijczycy reprezentujący Case Esports, organizację należącą do piłkarza Realu Madryt, Casemiro. Ponadto gotowość do rywalizacji wyraziła także akademia Natus Vincere, która niedawno pokonała x-kom AGO w zamkniętych eliminacjach do European Development Championship. Krajową scenę reprezentować będą z kolei ekipa Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego, HONORIS, ale również i stworzone przez Jarosława „pashęBicepsa” Jarząbkowskiego Liquid Biceps. Warto też wspomnieć o obecności Izako Boars, czyli obrońcach wywalczonego jesienią mistrzowskiego tytułu.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

Actina PACT Case Esports HONORIS Izako Boars
Liquid Biceps M1 Gaming NAVI Junior Pompa Team

Esport Tour PRO Winter 2020 odbędzie się 12 i 13 grudnia, zaś jej łączna pula nagród turnieju wyniesie 20 tysięcy złotych.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

VALORANT z trybem battle royale?

Wydaje się, że gatunek battle royale swój peak ma już ze sobą. Nie zmienia to oczywiści faktu, że nadal gry oznaczone literkami B oraz R cieszą się og...