fot. twitter.com/clashroyale

Zbliżają się finały Clash Royale League 2020

Zapowiada się kolejny emocjonujący weekend dla fanów gier mobilnych. W zeszłym tygodniu mogliśmy oglądać Mistrzostwa Świata w grze Clash of Clans, zaś już 5 i 6 grudnia czeka nas Światowy Finał Clash Royale League 2020.

W wydarzeniu weźmie udział osiem najlepszych drużyn z całego świata. Powalczą one o tytuł Mistrza Świata Clash Royale 2020, a także o część puli nagród, która sumarycznie wynosi 380 tysięcy dolarów. Drużynami, które zakwalifikowały się do turnieju, są: NOVA Esports, PONOS, W.EDGM, FAV gaming, SK Gaming, Team Queso, Tribe Gaming oraz paiN Gaming.

Warto dodać, że najbliższe finały będą już czwartymi z rzędu. Ich historia sięga jeszcze 2017 roku, kiedy to pierwsza edycja imprezy odbyła się w Londynie. Następnie finaliści odwiedzili Tokio i Los Angeles, zaś teraz najlepsi gracze mieli udać się do Szanghaju. Niestety, z powodu pandemii COVID-19 wydarzenie będzie miało częściowo charakter zdalny. Na miejscu pojawią się bowiem tylko dwie ekipy z Chin, a cały turniej odbędzie się bez udziału publiczności.

Starcia finałowe rozpoczną się w sobotę o godzinie 12:00 lokalnego czasu. Oznacza to, że w naszej strefie czasowej pierwsze mecze będą miały miejsce już około godziny 5:00. Na szczęście fani mobilnego esportu nie muszą tak wcześnie wstawać z łóżek. Materiały ze wszystkich spotkań będą dostępne na oficjalnym kanale Clash Royale na platformie YouTube.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

T1 ponownie ruszy na podbój LCK z dziesięcioosobowym składem

Składy, które liczą więcej niż pięć osób, zaczynają stawać się nie tylko w League of Legends, lecz także w wielu innych esportowych dyscyplinach stand...