Co prawda, w Europie mało kto interesuje się tajwańską Ligą Legend, jednakże niektórych graczy się po prostu kojarzy. Jedną z takich osób jest Huang "Maple" Yi-Tang, który w latach 2013-2018 reprezentował barwy Flash Wolves. Po dwuletnim epizodzie w Chinach Tajwańczyk zdecydował się na powrót na rodzimą scenę, gdzie będzie występował w barwach PSG Talon.

Maple to istna legenda nieistniejącego już LMS, która na mistrzostwach świata pojawiła się aż cztery razy. Z tego powodu jest to zawodnik rozpoznawalny w zasadzie w całym światku Ligi Legend. Dodatkowo miał on okazję uczestniczyć w takich wydarzeniach jak chociażby All Star 2016 Barcelona czy All Star 2018 Las Vegas. Na początku 2019 roku zdecydował się jednak na transfer do Suning, a w minionym sezonie reprezentował barwy LNG Esports. W żadnym z czterech splitów Maple nie zdołał odnieść znaczących sukcesów, więc postanowił wrócić do Tajwanu.

Dołącza on do drużyny, która co prawda jeszcze nie ma tak legendarnego statusu jak Flash Wolves, jednakże na pewno będzie chciała do tego miana pretendować. PSG Talon w minionym sezonie awansowało na mistrzostwa świata, a następnie weszło do fazy grupowej i zanotowało tam dwa zwycięstwa. Z Tajwańczykiem formacja ta może okazać się jeszcze mocniejsza i na pewno będzie chciała bić się o triumf na regionalnym podwórku, a także o wyjście z grup na Worldsach.