fot. DreamHack/Adela Sznajder

Zapowiedziano DH Open January, w puli 130 tysięcy dolarów dla EU i NA

Tegoroczny cykl DreamHack Open z oczywistych względów wyglądał zupełnie inaczej niż we wcześniejszych latach. Niemniej mimo problemów związanych m.in. z pandemią organizatorzy jeszcze przed końcem roku zafundowali nam dwie online’owe imprezy – DH Open November i DH Open December.

Na tym jednak nie koniec, bo Szwedzi dziś zapowiedzieli plany związane z DreamHack Open January 2021. Turniej ten, co oczywiste, odbędzie się w Internecie, zaś zarówno gracze, jak i komentatorzy oraz eksperci uczestniczyć w nim będą z własnych domów. Zmagania toczyć się natomiast będą w dwóch regionach – w Europie, gdzie osiem ekip walczyć będzie o 100 tysięcy dolarów, oraz w Ameryce Północnej, gdzie cztery zespoły postarają się uszczknąć jak najwięcej z łącznej puli w wysokości 30 tysięcy dolarów.

Podział slotów prezentuje się następująco:

Europa

  • 5 miejsca na bazie rankingu ESL
  • 1 miejsce dla zwycięzcy ESL Meisterschaft Autumn 2020
  • 2 miejsca dla zwycięzców eliminacji
Ameryka Północna

  • 2 miejsca na bazie rankingu ESL
  • 2 miejsca dla zwycięzców eliminacji

DreamHack Open January 2021 odbędzie się między 27 a 31 stycznia 2021 roku. Co znaczące, poza nagrodami pieniężnymi podczas zawodów zdobyć będzie można też punkty cyklu ESL Pro Tour. Więcej informacji wraz z m.in. terminami eliminacji znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Astralis, czyli tam i z powrotem

Astralis przez bardzo długi czas uchodziło za najstabilniejszy zespół CS:GO na świecie – i chodzi tutaj zarówno o ciągłość składu, jak i jakość osiąga...