STS
fot. StarLadder/Igor Bezborodov

Najlepsi gracze CS:GO 2020 roku wg HLTV – 20. Brehze

Zgodnie z kultywowaną już od ponad dziesięciu lat tradycją HLTV 1 stycznia rozpoczyna prezentację kolejnych graczy Counter-Strike: Global Offensive, którzy znaleźli się na liście najlepszych zawodników minionego sezonu. I chociaż sezon 2020 daleki był od normalności, to mimo to eksperci wyżej wymienionego serwisu ponownie podjęli próbę wyłonienia zwycięzcy CS-owej Złotej Piłki. Tegoroczną odsłonę zestawienia otwiera […]

Zgodnie z kultywowaną już od ponad dziesięciu lat tradycją HLTV 1 stycznia rozpoczyna prezentację kolejnych graczy Counter-Strike: Global Offensive, którzy znaleźli się na liście najlepszych zawodników minionego sezonu. I chociaż sezon 2020 daleki był od normalności, to mimo to eksperci wyżej wymienionego serwisu ponownie podjęli próbę wyłonienia zwycięzcy CS-owej Złotej Piłki.

Tegoroczną odsłonę zestawienia otwiera Vincent „⁠Brehze⁠” Cayonte, trudno jednak uznać, by był on z tego faktu zadowolony – wszak przed rokiem ulokowany został on na ósmej pozycji! Tym razem jednak zarówno on, jak i jego koledzy z Evil Geniuses mieli zdecydowanie pod górkę, bo z powodu pandemii przez wiele miesięcy mogli rywalizować wyłącznie na północnoamerykańskim podwórku i radzili sobie tam ze zmiennym szczęściem. Nie można jednak nie zauważyć, że o ile pozostali członkowie EG prezentowali się dość niestabilnie, tak 22-latek zawsze był mocnym punktem drużyny, zgarniając przy okazji tytuł MVP północnoamerykańskiego cs_summit 6.

Jak każdy laureat, także i Brehze został poproszony przez dziennikarzy serwisu HLTV o wytypowanie gracza, któremu według niego warto będzie się przyglądać w 2021 roku. Ostatecznie dwudziesty zawodnik świata postawił na Danny’ego „⁠cxziego⁠” Strzelczyka, który podczas ostatniego sezonu ESL Pro League wsparł Gen.G Esports jako zmiennik, by potem wraz z Rugratz awansować na DreamHack Masters Winter 2020. – Ten gość ciężko pracuje i za każdy razem, gdy oglądam FPL-a, wydaje polecenia i rzuca pomysłami. Czuję, że może być dobrym graczem – przyznał Cayonte.

Zdobywcę pierwszego miejsca i tytułu najlepszego zawodnika 2020 roku poznamy już 20 stycznia. Lista zaprezentowanych do tej pory graczy wygląda tak:

# Zawodnik Drużyna
20. Vincent „Brehze” Cayonte Evil Geniuses
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

dycha kończy rok z przytupem. Polak wygrywa grudniowego FPL-a

Co prawda przyszłość Pawła "dychy" Dychy po tym, jak wylądował na ławce rezerwowych Sprout pozostaje nieznana, ale nie oznacza to, że Polak siedzi bez...