STS
fot. Valve

Rozdano Nagrody Steam 2020, wśród laureatów CS:GO i Apex Legends

Zimowa wyprzedaż to co roku okazja, by zaprezentować laureatów Nagród Steam. Nie inaczej jest i tym razem – Valve opublikowało listę dziesięciu gier, które znalazły na tyle duże uznanie w oczach społeczności, że zasłużyły sobie na wyróżnienie.

Nie zabrakło też tytułów esportowych, a nagrodę otrzymał nawet wysłużony już Counter-Strike: Global Offensive. Ten okazał się najlepszy w kategorii „Owoc miłości”, której opis brzmi: – Z tej gierki żadna nowość, a członkowie zespołu stojącego za nią już od dawna nie myślą o debiucie swojego dziecka. Ale że rodzice z nich na medal, to wciąż je wspierają, wydając nowe aktualizacje po tych wszystkich latach. Z kolei Apex Legends otrzymało tytuł „najlepszej gra, w której jesteś do bani”. Co kryje się pod tą enigmatyczną kategorią? – Jest to gra, która nagradza uporczywość i nie jest dla ludzi o słabych nerwach. Jest to najtrudniejsza gra, jaką obdarzyliśmy miłością.

Co ciekawe, wspomniane CS:GO nie jest jedyną wyróżnioną produkcją ze stajni Valve. Wszystko dlatego, że najlepszą grą VR wybrano Half-Life: Alyx i trudno być takim rozstrzygnięciem zaskoczonym. Niemniej największym wygranym plebiscytu The Steam Awards 2020 jest bez wątpienia Red Dead Redemption 2. Produkcja Rockstara zyskała uznanie ze względu na swoją fabułę, ale ponadto została uznana za najlepszą grę minionego roku, pokonując przy okazji Death Stranding, Doom Eternal, Fall Guys oraz Hadesa.

Więcej informacji na temat The Steam Awards 2020 znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SkillFactor – szansa dla nowego pokolenia esportu

4 stycznia startuje projekt SkillFactor będący eventem bazujący na formule "talent show". Misją SkillFactor jest znalezienie młodych talentów i umożli...