STS
fot. MIBR

MIBR oficjalnie żegna trzech graczy i trenera. Co dalej z dywizją CS:GO?

To już oficjalne – MIBR nie utrzyma dotychczasowego składu. Brazylijska organizacja oficjalnie potwierdziła to, co sami gracze po kolei ogłaszali już minionej nocy – zespół CS:GO czeka ponowna przebudowa, aczkolwiek nie ma jeszcze pewności, kto konkretnie będzie za nią odpowiedzialny. – To było niesamowite wyzwanie, a wy podjęliście je z ogromną pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy […]

To już oficjalne – MIBR nie utrzyma dotychczasowego składu. Brazylijska organizacja oficjalnie potwierdziła to, co sami gracze po kolei ogłaszali już minionej nocy – zespół CS:GO czeka ponowna przebudowa, aczkolwiek nie ma jeszcze pewności, kto konkretnie będzie za nią odpowiedzialny.

To było niesamowite wyzwanie, a wy podjęliście je z ogromną pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy naprawdę dumni z tego, co zaprezentowaliście pod koniec sezonu i jak bardzo odpowiednio podeszliście do reprezentowania MIBR. Chcielibyśmy zostać razem i zrobiliśmy w tym celu co w naszej mocy, ale niestety tym razem nie będzie to możliwe. Dziękujemy wam i życzymy powodzenia. Szukamy też nowego trenera, który zająłby się odbudową naszego zespołu tak, by ten mógł ponownie grać już w lutym – możemy wyczytać w oficjalnym oświadczeniu.

CZYTAJ TEŻ:
Kierownictwo MIBR: W 2021 roku będziemy mieli drużynę zdolną do zdobywania trofeów

Tym samym swoją przygodę z organizacją kończą Leonardo „leo_drk” Oliveira, Lucas „LUCAS1” Teles i Vinicius „vsm” Moreira, a także dotychczasowy szkoleniowiec Raphael „cogu” Camargo. Cała czwórka trafiła pod skrzydła MIBR pod koniec października, chociaż sami gracze tylko tymczasowo, jako zmiennicy. Niemniej występy Latynosów na BLAST Premier Fall 2020 Showdown oraz Flashpoint Season 2 były na tyle obiecujące, iż wszyscy oczekiwali, że przedłużenie tej współpracy będzie tylko formalnością. Ostatecznie jednak stronom nie udało się porozumieć.

Jak możemy wyczytać wyżej, włodarze formacji nie zamierzają wycofywać się ze wspierania sceny CS:GO i jeszcze przed wiosenną odsłoną BLAST Premier 2021 chcą zbudować nową drużynę. Wcale nie musi to być jednak proces łatwy, tym bardziej że według nieoficjalnych doniesień Vito „kNg” Giuseppe i Alencar „trk” Rossato, których umowy z MIBR pozostają ważne jeszcze przez sześć miesięcy, woleliby pozostać ze swoimi dotychczasowymi kolegami, o czym poinformował Roque Marques z Globo Esporte.

W tej sytuacji skład CS:GO MIBR prezentuje się następująco:

  • Vito „kNg” Giuseppe
  • Alencar „trk” Rossato
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dambaj i Sater będą rywalizować we Włoszech. Polacy dołączyli do Axolotl

Damian "Dambaj" Bajor i Bartosz "Sater" Szabliński w najbliższym czasie będą rywalizować na włoskiej scenie League of Legends. Obaj zawodnicy dołączyl...