fot. ESL/Adam Łakomy

Transferowa karuzela nabiera rozpędu – Goofy opuszcza PACT

Od dawna zanosiło się, że transferowa szufla może dotknąć praktycznie całej czołówki rodzimej sceny CS:GO. I faktycznie zmienia x-kom AGO, zmienia Illuminar Gaming, zmieniają Izako Boars i AVEZ Esport, a dziś wiemy, że na roszady personalne zdecydował się również PACT.

Szeregi drużyny opuścił bowiem Krzysztof „Goofy” Górski. 20-latek pod skrzydła PACTU trafił jeszcze w sierpniu 2019 roku, wcześniej wyrabiając sobie w Venatores i x-kom teamie łatkę sporego talentu. W dotychczasowym zespole z jego formą bywało różnie, ale zwykle w najważniejszych momentach nie zawodził. W trakcie kilkunastu miesięcy Górski przyczynił się m.in. do dwóch triumfów w Polskiej Lidze Esportowej, a także dwukrotnie dotarł wraz ze swoimi byłymi już kolegami do czołowej czwórki ESL Mistrzostw Polski.

Z dniem dzisiejszym rozstaję się z PACT i zostaję wolnym agentem – ogłosił Goofy za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Chciałbym podziękować chłopakom z drużyny oraz całemu staffowi za dobrze spędzony czas. Czasami bywało lepiej, a czasami gorzej, ale zawsze staraliśmy się uczyć na błędach i dążyć do lepszej wersji samego siebie. Jednak w każdej drużynie kiedyś nadejdzie czas na zmiany, przyszła pora i na nas. Życzę chłopakom powodzenia w dalszej drodze – dodał.

W tej  sytuacji skład CS:GO PACTU prezentuje się następująco:

  • Kacper „darko” Ściera
  • Dawid „lunAtic” Cieślak
  • Kamil „Sobol” Sobolewski
  • Jacek „MINISE” Jeziak
  • Vincent „VinS” Jozefiak – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Miejcie na nich oko. Sześciu obiecujących debiutantów z głównych regionów League of Legends

League of Legends wychodzi powoli z zimowego snu. Po wielu transferach i długim offseasonie najważniejsze rozgrywki czają się tuż za rogiem, gotowe do...