W ostatnim czasie na polskiej scenie dzieje się tyle, że niebezpiecznie jest choć na chwilę odejść od komputera. Kolejne informacje napływają do nas z różnych stron i nie ma tu znaczenia, że trwa weekend, wszak to właśnie dzisiejszego popołudnia o kolejnych zmianach kadrowych poinformowało x-kom AGO. Jak wynika z ogłoszenia organizacji, Patryk "Sidney" Korab oraz Brajan "DGL" Lemecha nie są już członkami jej dywizji CS:GO.

CZYTAJ TEŻ:
Czterdzieści dwa miesiące i koniec. GruBy opuszcza x-kom AGO!

Informacja ta zwiastuje, że w szeregach Jastrzębi szykuje się spora przebudowa kadry przed wiosenną częścią sezonu. Już kilka dni temu AGO pożegnało swojego wieloletniego weterana – Dominika "GruBego" Świderskiego, ale jak widać, na tym nie koniec. W perspektywie przyszłych ruchów transferowych szczególnie istotne w dzisiejszym ogłoszeniu jest zatem odsunięcie od drużyny DGL-a, który od września należał do pierwszego zespołu. W trakcie jego stażu podopieczni Michała "miniroxa" Michałkowa zaliczyli kilka niesatysfakcjonujących rezultatów, w tym dopiero piąte miejsce podczas jesiennych ESL Mistrzostw Polski.

Jeśli zaś chodzi o Sidneya, to ten przez kilka miesięcy związany był z drugą piątką występującą pod banderą polskiej organizacji, a więc AGO NEST. Dla całkiem doświadczonego IGL-a z pewnością nie był to szczyt marzeń, niemniej 22-letni zawodnik starał się wykrzesać z tego okresu jak najwięcej. Wykonana praca nie przyczyniła się jednak do stałego zatrudnienia w pierwszym składzie, a i samego prowadzącego coraz częściej mieliśmy okazję oglądać u boku innych kolegów, jak chociażby w miksie Poland, w którym Korab ponownie złączył siły m.in. z Miłoszem "mhL-em" Knasiakiem. W najbliższym czasie okazji do gier w niezobowiązujących warunkach będzie pewnie jeszcze więcej, wszak jak zostało już wspomniane, Sidney definitywnie rozstał się dziś ze swoim dotychczasowych pracodawcą.

W tej sytuacji skład x-kom AGO prezentuje się następująco:

  • Damian "Furlan" Kisłowski
  • Maciej "F1KU" Miklas
  • Eryk "leman" Kocęba
  • Mikołaj "minirox" Michałków – trener
  • Miłosz "mhL" Knasiak – ławka rezerwowych