PACT
fot. PACT/Michał Mazurek

PACT w komplecie. Vegi ponownie przywdzieje barwy organizacji

Dziś oficjalnie poznaliśmy następcę Krzysztofa „Goofy’ego” Górskiego w szeregach PACTU. Tym został dobrze znany fanom organizacji Arek „Vegi” Nawojski, który tym samym ponownie przywdzieje charakterystyczne czarno-białe barwy po niespełna dwuletniej przerwie.

Pierwsza przygoda 20-latka z PACTEM rozpoczęła się w lutym 2018 roku, gdy to Vegi szukał dla siebie nowego domu po tym, jak zakończyła się jego współpraca z Paragraph Crew Blend. Wówczas pomocną dłoń do młodego zawodnika wyciągnął Marcin „padre” Kurzawski, który budował nowy skład CS:GO dla swojej organizacji. Ostatecznie znalazł się w nim i Nawojski, który w trakcie kolejnych czternastu miesięcy dwukrotnie stanął na podium ESL Mistrzostw Polski – raz na drugim, a raz na trzecim jego stopniu. Ponadto zespół przy jego wsparciu mógł także świętować mistrzostwo rozgrywanego w Finlandii Lantrek 2019.

Niemniej ta współpraca zakończyła się w kwietniu 2019 roku, gdy to Vegi otrzymał ofertę od samego Virtus.pro. Większość poprzedniego roku Nawojski spędził natomiast jako reprezentant Illuminar Gaming, z którym sięgnął po krajowy czempionat. Jednakże pod koniec grudnia zarówno on, jak i pozostali członkowie drużyny trafili na ławkę rezerwowych, co miało związek z planowaną przebudową składu. Co prawda iHG nowej ekipy nie zaprezentowało aż do dziś, aczkolwiek teraz mamy już pewność, że 20-latek na pewno się w niej nie znajdzie. Zamiast tego wraz z PACTEM przystąpi do nadchodzącego sezonu ESEA Premier.

W tej  sytuacji skład CS:GO PACTU prezentuje się następująco:

  • Kacper „darko” Ściera
  • Dawid „lunAtic” Cieślak
  • Kamil „Sobol” Sobolewski
  • Jacek „MINISE” Jeziak
  • Arek „Vegi” Nawojski
  • Vincent „VinS” Jozefiak – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Acer poszerza serię monitorów gamingowych Predator i Nitro

Acer zaprezentował nowości z serii Predator i Nitro, które wzbogaciły się o trzy nowe monitory dla początkujących i profesjonalnych graczy. Co więcej,...