fot. Valve

Lubicie strzelać z PM-ów? To ucieszy was siódmy tydzień operacji Broken Fang

Wtorkowy wieczór jak co tydzień przyniósł nam zestaw nowych misji, które wykonywać możemy w ramach operacji Broken Fang. Znowu cztery zadania i znowu też sześć gwiazdek do zdobycia – a wszystko to jakby przygotowane z myślą o fanach pistoletów maszynowych.

Aż trzy wyzwania dotyczą bowiem właśnie wysłużonych PM-ów. Wielkiej filozofii tutaj nie ma, bo będziemy musieli za ich pomocą eliminować tabuny przeciwników rozsianych po różnych trybach. Nasze umiejętności strzelania z tego typu broni sprawdzone zostaną zarówno w Deathmatchu i Wyścigu Zbrojeń, jak i w Obrońcy. Pewną odskocznią od tego natłoku SMG będzie misja polegająca na wygrywaniu rund na klasycznych MM-ach. Z podobnym zadaniem mieliśmy już do czynienia przed dwoma tygodniami, aczkolwiek wtedy dotyczyło ono mapy Mirage, natomiast tym razem po owe zwycięstwa będziemy musieli sięgać na Nuke’u.

CZYTAJ TEŻ:
Wreszcie jest – w CS:GO rozpoczęła się operacja Broken Fang

Siódmy tydzień – Improwizacja:

 • Żaden plan nie przetrwa pierwszego kontaktu:
  Wygraj 7/15/20 rund w trybie Turniejowym na mapie Nuke – 1-3 gwiazdek
 • W razie wątpliwości użyj więcej pocisków:
  Zabij 20 wrogów używając PM-ów w trybie Obrońca na mapie Nuke – 2 gwiazdki
 • Trzymaj swoich przyjaciół blisko…:
  Zabij 20/40/60 wrogów używając PM-u w trybie Deathmatch na mapie Grupy Delta – 1-3 gwiazdek
 • …a wrogów jeszcze bliżej:
  Zabij 4/8/12 wrogów używając PM-u w trybie Wyścig Zbrojeń – 1-3 gwiazdek

Operacja Broken Fang rozpoczęła się 3 grudnia i poza misjami wprowadziła do gry także szereg innych nowości, takich jak tryby, mapy, skórki czy nowe funkcje. Więcej informacji na jej temat znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kurtyna w górę – dziś rozpoczyna się nowy sezon LCK!

Fani League of Legends Champions Korea, wreszcie się doczekaliście. Już dziś o godzinie 9:00 rozpocznie się pierwszy mecz nowego sezonu Waszych ulubio...