fot. Betway

Aztec, Cobblestone i Tuscan? To wszystko w meczu pokazowym BIG vs NiP

Nim rozpocznie się pierwszy znaczący turniej w tym roku minie jeszcze kilka dni, ale niektóre zespoły zaczęły budzić się już z zimowego snu. Wybudziły się np. BIG oraz Ninjas in Pyjamas, które dziś wezmą w meczu pokazowym organizowanym przez jednego ze swoich sponsorów.

Dla obu ekip będzie to szansa na nabranie odpowiedniego rytmu – trzeba wszak pamiętać, że podopieczni niemieckiej organizacji ostatni oficjalny mecz rozegrali 19 grudnia, zaś szwedzka piątka nieaktywna pozostawał jeszcze dłużej, bo na serwerze nie było jej od 25 listopada. Z drugiej strony warto nadmienić, że w obu obozach okres świąteczno-noworoczny przebiegł dość spokojnie, bo w przeciwieństwie do niektórych swoich rywali BIG i NiP nie dokonały żadnych kadrowych roszad, dlatego też do Battle of Betway przystąpią w składach dobrze nam już znanych.

A co do samego meczu pokazowego – na ten warto będzie zwrócić uwagę chociażby z uwagi na zestaw przygotowanych przez organizatora map. Na liście znajdziemy bowiem nie tylko dodanego w tamtym roku Anubisa i ograne do bólu Inferno, ale i od dawna nieobecnego w puli turniejowej Cobblestone’a. Jakby tego było mało, zawodnicy obu zespołów mierzyć się ze sobą będą także na Aztecu i Tuscanie, czyli arenach, które bez wątpienia przywołają wspomnienia u niejednego fana CS-a z czasów 1.6.

Battle of Betway rozpocznie się o godzinie 16:30 i rozegrane zostanie w systemie BO5. Transmisja ze spotkania prowadzona będzie pod tym adresem – komentarzem zajmą się Björn „THREAT” Pers, Fatih „gob b” Dayik oraz Alex „Mauisnake” Ellenberg.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Coupé RB i system reputacji – nowości dodane do PUBG wraz z aktualizacją 10.2

Sezon 10 w Playerunknown's Battlegrounds trwa, ale twórcy nie zwalniają tempa. Dziś na serwerach publicznych zadebiutowała bowiem nowa aktualizacja –...