fot. ESL/Bart Oerbekke

Znamy uczestników cs_summit 7, zobaczymy m.in. odmienione składy Fnatic i MIBR

Wydaje się, że transferowa karuzela na międzynarodowej scenie Counter-Stirke’a będzie powoli wyhamowywać, a to oznacza, że już niedługo przyjdzie czas, by powiedzieć „sprawdzam”. Jedną z pierwszych ku temu okazji będzie nadchodzące cs_summit 7.

Niemniej już dziś organizatorzy zaprezentowali nam pełną listę uczestników. Dzięki temu wiemy, że na imprezie dane nam będzie zobaczyć m.in. Fnatic, które niedawno odsunęło od składu Robina „flushę” Rönnquista, angażując w jego miejsce niedoświadczonego Jacka „Jackinho” Ströma Mattsona. Do jeszcze większych roszad doszło w MIBR, bo tam wymieniono cały skład. Nowa ekipa, składająca się w większości z byłych reprezentantów BOOM Esports, swój oficjalny debiut w nowych barwach zaliczy właśnie podczas siódmej odsłony cs_summit. A to przecież nie koniec, bo niewykluczone, że jeszcze przed rozpoczęciem zmagań do zmian personalnych dojdzie też w szeregach Cloud9, FaZe Clanu oraz mousesports.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

Cloud9 Complexity Gaming Dignitas VIE FaZe Clan
Fnatic FURIA Esports Heroic MIBR
mousesports Ninjas in Pyjamas OG Virtus.pro

cs_summit 7 odbędzie się między 25 a 31 stycznia i zaoferuje rywalizującym zespołom łączną pulę nagród w wysokości 200 tysięcy dolarów. Przypomnijmy, że wszystkie mecze oglądać będzie można pod tym adresem.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Być jak ninja! NiP zaprezentował skład akademii CS:GO

Ninjas in Pyjamas odkryło wszystkie karty. Szwedzka organizacja zaprezentowała dziś kolejnych czterech zawodników, którzy dołączą do projektu Young Ni...