fot. Ekstraklasa

Ujawniono wszystkie pary ćwierćfinałowe ePucharu Polski

Zakończyło się właśnie losowanie par 1/4 finału ePucharu Polski. Dzięki temu wiemy już kto z kim zmierzy się w najbliższych dniach w walce o awans do upragnionego półfinału. Przypomnijmy, że turniej rozgrywany jest zarówno w FIFE 21 jak i grze eFootball PES 2021.

Bardzo interesujące pojedynki czekają nas przede wszystkim w grze od EA Sports. Tu zdecydowanie najbardziej wyczekiwanym starciem będzie mecz pomiędzy Arką Gdynia a Jagiellonią Białystok. Wszystko za sprawą znakomitych zawodników, gdyż po stronie ekipy z Trójmiasta zobaczymy m.in. Kacpra „Furman” Furmanka, zaś w barwach Jagi zagra sam Kamil „Riptorek” Soszyński.

Równie emocjonująca zapowiada się pojedynek pomiędzy Legią Warszawa i Motorem Lublin, gdzie swoje umiejętności będą mogli pokazać m.in. Miłosz „milosz93” Bogdanowski czy Damian „PLKD” Kornienko. Ważne będzie również starcie pomiędzy Widzewem Łódź a Wisłą Kraków, gdzie w zespole z województwa małopolskiego zobaczymy Bartosza „bejotta” Jakubowskiego.

Wszystkie pary 1/4 finału ePucharu Polski w grze FIFA 21:

  • Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok
  • Legia Warszawa – Motor Lublin
  • RTS Widzew Łódź – Wisła Kraków
  • KS Skra Częstochowa – Pogoń Szczecin

Interesująco będzie również w produkcji od Konami. W eFootball PES 2021 zabraknie może tak dobrze zapowiadających się pojedynków jak w FIFIE, ale tu szczególną uwagę warto zwrócić na parę Korona Kielce – Arka Gdynia, gdyż to właśnie te zespoły uważane są za faworytów do końcowego triumfu w tym turnieju. Bardzo ciekawie może być również w starciu Podbeskidzia Bielsko-Biała z Wektrą Zbuczyn. Drugi z wymienionych zespołów jest bowiem jedną z największych niespodzianek tegorocznej edycji ePucharu Polski.

Wszystkie pary 1/4 finału ePucharu Polski w grze eFootball PES 2021:

  • GKS 1962 Jastrzębie – Hutnik Kraków
  • TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – LKS Wektra Zbuczyn
  • GKS Olimpia Grudziądz – WKS Śląsk Wrocław
  • Korona Kielce – Arka Gdynia

Przypomnijmy, że wszystkie spotkania zostaną rozegrane w ciągu kilku najbliższych dni. Organizatorzy planują zakończyć etap 1/4 ePucharu Polski do 23 stycznia. Wszystkie szczegółowe informacje takie jak: składy poszczególnych drużyn czy dokładne terminy spotkań możecie znaleźć na stronie Łączy nas eFutbol.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy 6 uczestników DH Open January. FPX z zaproszeniem, choć nie ogłosiło nawet składu

Jako że międzynarodowa scena Counter-Strike'a budzi się powoli ze snu, to ożywiają się również organizatorzy imprez. Dziś np. poznaliśmy sześć ekip, k...