fot. Valve

Welcome to the Jungle! Prezentujemy misje 8. tygodnia operacji CS:GO Broken Fang

Rozpoczął się ósmy już tydzień operacji Broken Fang. Ten nosi tytuł „Witamy w dżungli”, co fanom mocniejszych brzmień bez wątpienia kojarzyć się będzie z debiutanckim albumem Guns N’ Roses, ale mniejsza o muzykę – skupmy się na tym, co wraz z owym tygodniem wchodzi do CS:GO.

A wchodzą cztery nowe misje, dzięki którym możemy powiększyć nasz dorobek o maksymalnie sześć gwiazdek. Te zdobywać będziemy m.in. w trybie Turniejowym, gdzie będziemy rozliczani za liczbę rund wygranych Duście2, czyli najbardziej klasycznej z klasycznych map. Szukający większego kopa mogą natomiast rozpocząć eksterminację wrogów za pomocą strzelb, aczkolwiek warto pamiętać, że tej dokonywać będzie w trybie Obrońca. Pewną ciekawostką jest natomiast wyzwanie polegające na umieszczaniu graffiti w konkretnych miejscach podczas zabawy w trybie Uproszczonym. Wiadomo, nie każdy ma graffiti w swoim ekwipunku, ale przecież zawsze może je kupić, prawda? Sprytnie, Valve, bardzo sprytnie.

CZYTAJ TEŻ:
Wreszcie jest – w CS:GO rozpoczęła się operacja Broken Fang

Ósmy tydzień – Witamy w dżungli:

 • Grom w raju:
  Wygraj 7/15/20 rund w trybie Turniejowym na mapie Dust2 – 1-3 gwiazdek
 • Jeśli krwawi, można to zabić:
  Zabij 20 wrogów używając strzelb w trybie Obrońca na mapie Ancient – 2 gwiazdki
 • Nie ma lepszych od ciebie:
  Wybierz 1/3/5 kart MVP w trybie Odbijanie – 1-3 gwiazdek
 • Szybka akcja:
  Namaluj 3/7/10 graffiti w konkretnych miejscach w trybie Uproszczonym na mapie Ancient – 1-3 gwiazdek

Operacja Broken Fang rozpoczęła się 3 grudnia i poza misjami wprowadziła do gry także szereg innych nowości, takich jak tryby, mapy, skórki czy nowe funkcje. Więcej informacji na jej temat znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zapowiedziano kolejną edycję Fortnite Champion Series. 20 milionów dolarów w puli

Mimo odwołania mistrzostw świata w Fortnite oraz wszystkich pozostałych turniejów lanowych, gracze popularnego battle royale'a nie będą mogli narzekać...