STS
fot. Riot Games

Wczoraj K1CK, dziś devils.one. AGO rozpoczyna swój marsz po mistrzostwo Ultraligi

Po wczorajszym zwycięstwie z K1CK Neosurf w pierwszym dniu piątego sezonu Alior Bank Ultraligi, AGO ROGUE nie zamierza się zatrzymywać. Dziś ofiarą aktualnego triumfatora European Masters padło devils.one, które skapitulowało po niespełna 30. minutach.

AGO ROGUE 1:0 devils.one
Sinmivak
Renekton
sheru
Ornn
Lurox
Nidalee
Diagu
Taliyah
Chres
Orianna
Kralzer
Sett
Lucker
Jhin
ZAMULEK
Xayah
Pyrka
Maokai
Slipper
Galio

Pierwsza krew polała się bardzo prędko, bo już w czwartej minucie. Gracze devils.one próbowali zaatakować Chresa „Chresa” Laursena na środkowej alei, ale dobra współpraca duńskiego środkowego z Lukasem „Luroxem” Thomą pozwoliła graczom AGO obrócić całą sytuację na ich korzyść. Mimo pierwszego potknięcia zawodnicy Diabłów pozostawali aktywni. Agresywnie na linii pozycjonował się Dominik „ZAMULEK” Biela, a Witold „Diagu” Nypel usilnie wspierał solo linie. Efekty były jednak niewspółmierne do zainwestowanych środków, a AGO skutecznie odpowiadało na każdy ruch oponentów.

Po zakończeniu fazy gry na alejach tempo gry mocno zwolniło. devils.one zostało zepchnięte do defensywy, a akademia Rogue nie spieszyła się z prowadzeniem rozgrywki. Po jednej z nielicznych walk drużynowych formacja Jakuba „Sinmivaka” Ruckiego zdołała zgarnąć wzmocnienie Barona Nashora, a młodziki z DV1 znalazły się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Na upadek inhibitorów nie trzeba było długo czekać, a kiedy te upadły, zawodnicy AGO ROGUE bezpardonowo zakończyli rozgrywkę.

Przed nami jeszcze jedno, ostatnie w tym tygodniu ultraligowe spotkanie, w którym Gentlemen’s Gaming podejmie 7more7 Pompa Team. Stream z rozgrywek możecie obejrzeć w serwisach Twitch oraz YouTube, a także w telewizji. Po wszystkie szczegóły dotyczące Mistrzostw Polski zajrzyjcie do naszej relacji tekstowej, do której odnośnik zamieszczamy poniżej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ZywOo najlepszym graczem CS:GO w 2020 roku wg HLTV

Jeszcze nim serwis HLTV zaczął prezentować nam graczy z kolejnych miejsc swojego rankingu 20 najlepszych zawodników CS:GO w 2020 roku, jasne było międ...