fot. Izako Boars/Bartek Janiczek

Już nie Homeless. Mistrzowie Polski w Rainbow Six znaleźli nowy dom

Jeszcze we wrześniu mogli świętować zdobycie mistrzostwa Polski w Rainbow Six: Siege, niemniej już miesiąc później utracili dom, gdy Izako Boars zamknęło dywizję poświęconą grze Ubisoftu. Na szczęście tułaczka się zakończyła – skład Homless przejęła dziś angielska organizacja NOX Esports.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że od czasu odejścia z IB ekipa przeszła drobny lifting. Nie znajdziemy w niej już Maksymiliana „Meksesa” Borkowskiego i Jakuba „Royala” Engela, których miejsca zajęli Mark „Optyk” Kaudyk i Tomasz „Kimuin” Gajewski. Przy ich wsparciu Homeless (pod nazwą Padre Crew) zatriumfowało nawet w POLISH ESPORT CUP 2020, a potem na drodze drugich otwartych eliminacji zapewniło sobie nawet awans na Polish Cup Winter 2021.

To wszystko nie uszło uwadze włodarzy NOX Esports, organizacji pochodzącej z Wielkiej Brytanii. Ci zaoferowali Polakom pomoc w ich przyszłych zmaganiach, przygarniając ich pod swoje skrzydła. – Dziękujemy wam, NOX, za zatrudnienie nas. Osiągnijmy razem coś wspaniałego! – nie krył radości AueR. Za rodzimą ekipą już nawet debiut w nowych barwach, podczas którego pokonała ona 7:5 graczy devils.one, zgarniając tym samym drugie zwycięstwo w Polish Cup.

Skład NOX Esports prezentuje się następująco:

  • Mateusz „Ryba” Środoń
  • Sebastian „Foster” Lewandrowski
  • Bartek „AueR” Hajma
  • Mark „Optyk” Kaudyk
  • Tomasz „Kimuin” Gajewski
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Miesiąc temu wygrywał turnieje CS:GO, dziś przechodzi do VALORANTA – leaf dołącza do Cloud9

Kilka dni temu Tyson "TenZ" Ngo zaskoczył wszystkich i w wieku zaledwie 19-lat porzucił (po raz drugi zresztą) esportową karierę, by skupić się na pra...