STS
fot. fb.com/kubikcs

Projekt ARRMY rozszerza się. Poznajcie arrMY TEAMS

Ponad rok temu szczecińska organizacja piratesports zainicjowała projekt ARRMY, którego celem było znalezienie, a potem wprowadzenie na scenę nowych talentów. Od tego czasu inicjatywa rozszerzyła się i uniezależniła się od Piratów, a dziś zapowiedziała nadejście programu arrMY TEAMS. – Stworzymy dużą bazę utalentowanych graczy, chętnych do gry na najwyższym poziomie. Ten projekt ma być wyszukiwarką […]

Ponad rok temu szczecińska organizacja piratesports zainicjowała projekt ARRMY, którego celem było znalezienie, a potem wprowadzenie na scenę nowych talentów. Od tego czasu inicjatywa rozszerzyła się i uniezależniła się od Piratów, a dziś zapowiedziała nadejście programu arrMY TEAMS.

Stworzymy dużą bazę utalentowanych graczy, chętnych do gry na najwyższym poziomie. Ten projekt ma być wyszukiwarką najzdolniejszych zawodników. Dodatkowo będziemy się mocno skupiać na rozgrywkach zarówno na szczeblu amatorskim, jak i półprofesjonalnym. Każdy z graczy znajdzie tu miejsce dla siebie – bez względu na prezentowany poziom – przyznał koordynator inicjatywy, Kuba „Kubik” Kubiak. W pierwszej fazie arrMY TEAMS włodarze zamierzają skupić się na prowadzeniu własnej otwartej ligi oraz na organizowaniu turniejów. W ramach tych rozgrywek uczestnicy będą mogli wywalczyć w sumie 15 tysięcy złotych.

Ponadto uczestnikom projektu zapewnione zostanie wsparcie trenerskie oraz możliwość zapoznania się z oceną własnej gry. – Będziemy obserwować nie tylko umiejętności strzeleckie, ale również aspekty gry drużynowej i walory komunikacyjne. Trenerzy będą weryfikować je podczas śledzenia spotkań na żywo i wspólnego siedzenia z graczami na komunikatorach głosowych – zapewnia KubiK. Co ciekawe, w pierwszej odsłonie programu wszyscy zainteresowani będą mogli dołączyć do niego nieodpłatnie. Darmowe będą też wszystkie wskazówki dotyczące m.in. aspektów, nad którymi należy popracować, a nawet kwestii żywieniowych.

Projekt jest bardzo innowacyjny i zakłada mocną ekspansję na rynek zagraniczny – przyznał Bartosz Polender, założyciel projektu ARRMY. – Wkrótce odsłonimy wszystkie nasze karty i mam nadzieję, że będzie to początek nowego trendu w rywalizacji esportowej. Należy mocno podkreślić, że posiadamy własne, kompletne zaplecze technologiczne, serwery, antycheata, a także rozbudowany system sztucznej inteligencji. Łącząc to wszystko – chcemy rozwijać młodzież i mieć dostęp do utalentowanych graczy. Wierzymy, że to pozwoli nam osiągnąć sukces wśród samych zawodników, ale również całej społeczności esportowej i nie tylko – dodał.

Więcej informacji na temat projektu arrMY TEAMS znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej. Tam również już teraz pojawiła się możliwość zapisów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izako Boars i HONORIS na zero z tyłu. Udany start Polaków w drugim etapie Snow Sweet Snow

Dziś rozpoczął się drugi etap Snow Sweet Snow 1. Nie jest to co prawda jeszcze główna faza zmagań, ale teraz rodzime ekipy w końcu otrzymały szansę, b...