STS
fot. ESL/Kelly Kline

Sześcioosobowe składy także w VALORANCIE. RUBINO dołącza do Heretics

W ostatnich miesiącach coraz większą popularność na scenie Counter-Strike’a zdobywa koncepcja budowania sześcioosobowych składów, w których dochodzi do rotacji graczy w zależności od potrzeby. Okazuje się, że pomysł ten zawędrował także do VALORANTA i uskutecznić go spróbuje Team Heretics.

Dziś bowiem szeregi podopiecznych hiszpańskiej organizacji zasilił Ruben „RUBINO” Villarroel. – Cieszę się, że po tym, jak przerzuciłem się z CS:GO na VALORANTA, mogę z radością ogłosić, że dołączam do dywizji VALORANTA w Teamie Heretics. Dla mnie to zdecydowanie nowe i ekscytując wyzwanie, ale jestem na nie gotowy. Nie mogę się już doczekać, by razem z chłopakami sięgnąć w 2021 roku po jeszcze więcej zwycięstw. Do zobaczenia na nadchodzących turniejach – nie krył radości nowy nabytek ekipy. Jak już zostało wspomniane, Duńczyk, podobnie jak kilku jego byłych klubowych kolegów, w przeszłości rywalizował w Counter-Strike’u.

Owa przeszłość jest zresztą dość bogata, bo 26-latek pierwsze kroki w grze Valve stawiał jeszcze za czasów legendarnej wersji 1.6, by potem już w edycji Global Offensive na długo zadomowić się w gronie czołowych graczy globu. To wszystko przełożyło się na występy na czterech Majorach CS:GO oraz na szansę na reprezentowanie takich formacji jak LGB eSports, Team Dignitas, North czy Heroic. Niemniej karierę Villarroela na długo zahamowały problemy zdrowotne związane z infekcją oka, a dodatkowo w jej rozwoju nie pomagały też trudności ze znalezieniem stałego zatrudnienia. Finalnie RUBINO ostatni oficjalny mecz w Counter-Strike’u rozegrał w lutym ubiegłego roku i pewnie szybko się to nie zmieni.

W tej sytuacji podległy Teamowi Heretics skład VALORANTA prezentuje się następująco:

  • Christian „loWel” Garcia Antoran
  • Melih „pAura” Karaduran
  • Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas
  • Dustyn „niesoW” Durnas
  • Auni „AvovA” Chahade
  • Ruben „RUBINO” Villarroel
  • Tanishq „Tanizhq” Sabharwal – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Anonymo i StylDunów debiutują w rankingu HLTV, AGO nadrabia dziesiątki pozycji

Profesjonalna scena CS:GO przebudziła się ze snu zimowego. W końcu wróciło granie na najwyższym poziomie, a to też oznacza, że w światowym rankingu bę...