fot. AGO ROGUE

Mamy rekord! Najszybsze zwycięstwo w historii Ultraligi w wykonaniu AGO ROGUE

Miał być stomp, to był stomp. AGO ROGUE kontynuuje swoją zwycięską passę w piątym sezonie Alior Bank Ultraligi dzięki dzisiejszemu zwycięstwu z Komil & Friends.

18 minut i 33 sekundy. Tyle czasu potrzebowało AGO, by zakończyć spotkanie z ultraligowymi outsiderami. To nie tylko pierwszy mecz w historii Ultraligi, który zakończył się przed upływem 20. minuty, ale też najszybszy triumf, jaki kiedykolwiek widziała polska scena.

AGO ROGUE 1:0 Komil & Friends
Sinmivak
Renekton
Rzems
Malphite
Lurox
Taliyah
KonDziSan
Gragas
Chres
Orianna
Komil
Yasuo
Lucker
Jhin
Gerro
Jhin
Pyrka
Leona
Piranha
Morgana

Agresywny draft AGO ROGUE znalazł zastosowanie niemal od razu. Chres „Chres” Laursen przelał pierwszą krew już w czwartej minucie, solowo eliminując Yasuo w rękach Komila „Komila” Khamidova. Presję z każdej alei świetnie wykorzystywał Lukas „Lurox” Thoma, ciągle podbierając obozy z dżungli Konrada „KonDziSana” Sopaty i Łotrzyki w szóstej minucie miały już ponad trzy tysiące sztuk złota przewagi.

Tempo gry rosło w zawrotnym tempie i zanim jeszcze pojawił się drugi smok, każdy był pewny wyniku meczu. Nie potrzeba było nawet Barona Nashora, wystarczył drugi Herold. Dzięki nagromadzonej przewadze podopieczni Johana „Klaja” Olssona brutalnie sforsowali bazę Pokerzystów.

Przed nami jeszcze jeden, ostatni pojedynek w trzecim dniu Ultraligi – Illuminar Gaming podejmie Team ESCA Gaming. Stream możecie obejrzeć w serwisach Twitch oraz YouTube, a także w telewizji. Po wszystkie szczegóły dotyczące Mistrzostw Polski zajrzyjcie do naszej relacji tekstowej, do której odnośnik zamieszczamy poniżej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Niemoc K1CK przełamana! Gentlemen's Gaming ciągle bez zwycięstwa w Ultralidze

Tydzień temu mało kto mógł przewidzieć, że dopiero dziś K1CK Neosurf zdobędzie pierwsze punkty w piątym sezonie Alior Bank Ultraligi. Wygląda na to, ż...