fot. SkillFactor/Patrycja Gawryszewska

„Chcę wydobyć z zawodników to, co najlepsze”. Zawalcz o miejsce w zespole innocenta

Niedawno projekt SkillFactor wszedł w tydzień numer trzy. Podczas nieco walka toczyć się będzie o miejsce w zespole Pawła „innocenta” Mocka. I jest o co walczyć, wszak 27-latek posiada bogate doświadczenie, które zdobywał w ekipach zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

W moim treningu skupimy się głównie na komunikacji i kontroli mapy. Na ulepszaniu ról, które sobie dobierzemy. Na bieżąco będziemy analizować, jak drużyna funkcjonuje, by potem poprawiać układ poszczególnych ról – przyznał sam Mocek w przygotowanym przez SkillFactor materiale. Jednocześnie jednak popularny gracz zamierza dopasować się do ekipy, z którą przyjdzie mu współpracować. – Na pewno nie będę narzucał swoich planów, twardo się ich trzymał. Trzeba podejść do tego elastycznie i wydobyć z zawodników to, co najlepsze. Wydaje mi się, że to będzie recepta na sukces. Oczywiście konkretnych planów nie zdradzę, bo inne drużyny mogłyby na tym zyskać, a chodzi o to, by to ta moja była najlepsza w całej rywalizacji – stwierdził reprezentant Anonymo Esports.

innocent – dlaczego warto dołączyć do mojej drużyny?

Jako trzeci do projektu dołącza Paweł ‚innocent’ Mocek! Wielki talent, upór i silna wola zapewniły mu pozycję w takich drużynach jak Sprout, PENTA, Team Kinguin, Illuminar Gaming czy MAD Lions. Jeden z najbardziej perspektywicznych polskich graczy CS:GO postara się przygotować swoją drużynę do profesjonalnej kariery i udowodnić swoim podopiecznym, że silny charakter, samozaparcie i konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu potrafi czynić cuda. Dlaczego warto dołączyć do jego teamu? Jakie ma plany? Zapraszamy do oglądania!

Opublikowany przez SkillFactor Środa, 6 stycznia 2021

Przekonani? Jeżeli tak, to nadal możecie zapisywać się do zmagań w ramach trzeciego tygodnia SkillFactora. Rejestracja trwa jeszcze do czwartku do godziny 17:45 na oficjalnej stronie internetowej, aczkolwiek warto pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona – w momencie pisania tego artykułu zajęte było już 106 z 256 przygotowanych slotów. Wymagania? Co najmniej 16 lat oraz pełny, pięcioosobowy skład. Jeżeli nie spełniacie tego ostatniego warunku, to nic straconego, bo kompanów znaleźć można na specjalnie przygotowanej do tego grupie na Facebooku, którą znaleźć można pod tym adresem.

Przypomnijmy, że w czwartym i jednocześnie ostatnim tygodniu projektu SkillFactor rolę trenera pełnić będzie Janusz „Snax” Pogorzelski. Patronem medialnym inicjatywy jest serwis Cybersport.pl.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
czekolad

"Naszym celem jest dojście do play-offów". Czekolad gościem podcastu EUphoria

Za nami inauguracyjna kolejka League of Legends European Championship. Początek sezonu oznacza powrót wideopodcastu pod nazwą EUphoria, w którym co ty...