fot. ESCA Gaming

Niemoc Gentlemanów w Ultralidze trwa. ESCA w szalony sposób wygrywa kolejne spotkanie

Co się dzieje z Gentlemen’s Gaming? Czwarta drużyna poprzedniego sezonu Alior Bank Ultraligi po dwóch tygodniach rozgrywek ma na swoim koncie zero zwycięstw, a dzisiejsza porażka w starciu z Teamem ESCA Gaming sprawia, że poważnie możemy martwić się o losy podopiecznych Mikołaja „Vounghuarda” Truszczyńskiego.

Team ESCA Gaming 1:0 Gentlemen’s Gaming
HeSSZero
Wukong
HeSSZero
Aatrox
Sh4dow Us
Elise
Jenxas
Volibear
Domoles
Lucian
Chosii
Syndra
Harpoon
Aphelios
Yashiro
Jhin
Meleks
Maokai
Calmsky
Rell

Pierwsza krew polała się już w czwartej minucie, gdy błąd pozycyjny Radosława „Sh4dow Us” Walkowiaka wykorzystał Kamil „Chosii” Chosa. Od tego momentu wszystko zaczęło grać na niekorzyść ESCA. Każda akcja, każda próba, każda walka kończyła się zwycięstwem Gentlemanów. Nastawiona na wczesne etapy rozgrywki kompozycja Kameleonów szybko zaczęła się wypalać i sytuacja dość prędko wymknęła im się spod kontroli.

GMG bardzo uważnie wystrzegało się błędów, co zaowocowało niezwykle pasywną grą z ich strony. Aktywne zagrania były podejmowane jedynie w momencie, gdy na mapie pojawiał się smok lub Baron Nashor. TEG musiało liczyć na cud. Jego namiastkę zobaczyliśmy na chwilę przed trzydziestą minutą, kiedy to niezdecydowani gracze GG trochę pogubili się na mapie. W wyniku tego Franiszek „Harpoon” Gryszkiewicz i spółka zdobyli wzmocnienie smoka oceanicznego, a chwilę później przepędzili rywali z okolic Nashora.

Na odpowiedź Gentlemanów nie musieliśmy długo czekać. W starciu o kolejnego smoka tym razem to oni byli górą, zdobywając tym samym Duszę Oceaniczną, a wkrótce po tym wzmocnienie Barona. Zawodnicy ESCA zostali zepchnięci do defensywy, ale dzięki błyskotliwemu zagraniu Mateusza „Jaqena” Górala i świetnej flance podczas oblężenia środkowej alei kupili sobie kilka dodatkowych minut. O losach meczu zadecydowała walka o Smoka Starszego, w której, o dziwo, lepsze były Kameleony! Z takim buffem zakończenie gry było na wyciągnięcie ręki. Po szalonym ataku na czerwoną bazę ESCA mogła dopisać drugie zwycięstwo do swojego konta.

Już za chwilę rozpocznie się mecz tygodnia, w którym AGO ROGUE zmierzy się z 7more7 Pompa Teamem. Transmisję z tego spotkania możecie obejrzeć na kanałach Polsat Games w serwisach Twitch oraz YouTube, a także w telewizji. Po wszystkie szczegóły dotyczące mistrzostw Polski w League of Legends zajrzyjcie do naszej relacji tekstowej, do której odnośnik zamieszczamy poniżej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Komil & Friends znowu na deskach. Illuminar deklasuje ultraligowych outsiderów

Wczoraj AGO ROGUE, dziś Illuminar Gaming. Kolejna drużyna przejechała się po Komil & Friends, tym razem w zaledwie 25 minut. Piąty sezon Alior Ban...