fot. Ultraliga/Radosław Makuch

AGO lepsze w meczu na szczycie Ultraligi! Pompa rozbita w zaledwie pół godziny

To miał być hit, wybuchowy mecz, atrakcja wieczoru… Zamiast tego w meczu tygodnia Alior Bank Ultraligi dostaliśmy śmiertelnie wyrachowane AGO ROGUE i bezradną Pompę, która została brutalnie wypunktowana. Podopieczni Adriana „Zeturala” Dziadkowca nie zdołali zdobyć w tym meczu nawet jednej eliminacji.

AGO ROGUE 1:0 7more7 Pompa Team
Sinmivak
Gangplank
Color
Cho’Gath
Lurox
Taliyah
behave
Graves
Chres
Twisted Fate
Warszi
Zoe
Lucker
Miss Fortune
Ather
Jhin
Pyrka
Alistar
Wojtuś
Galio

Spotkanie od początku nie było toczone w szybkim tempie. Oba zespoły darzyły się dużym respektem i stroniły od proaktywnych zagrań. Na przelanie pierwszej krwi musieliśmy poczekać aż kilkanaście minut, ale kiedy już jej się doczekaliśmy, spotkanie nieco się otworzyło. AGO zaczęło odważniej poruszać się po mapie, a przewaga w złocie była sukcesywnie powiększana. Pompa mogła się jedynie nacieszyć zdobyciem dwóch pierwszych smoków, bo na więcej akademia Łotrzyków po prostu nie pozwoliły.

Pętla na szyjach zawodników Pompy zaciskała się coraz mocniej, a AGO nie potrzebowało nawet zdobywać zabójstw, by coraz mocniej napierać. Zdobycie Barona Nashora w 29. minucie przypieczętowało los drużyny Sergiusza „TheNitroZyniaka” Górskiego, która w grze utrzymała się zaledwie dwie minuty dłużej.

Już za chwilę rozpocznie się ostatni mecz drugiego tygodnia Ultraligi, w którym K1CK Neosurf podejmie devils.one. Transmisję z tego spotkania możecie obejrzeć na kanałach Polsat Games w serwisach Twitch oraz YouTube, a także w telewizji. Po wszystkie szczegóły dotyczące mistrzostw Polski zajrzyjcie do naszej relacji tekstowej, do której odnośnik zamieszczamy poniżej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ban dla osób boostowanych przez cheaterów? Riot zapowiada kolejne kary w VALORANCIE

Riot Games jeszcze przed premierą VALORANTA wielokrotnie powtarzało, że kładzie duży nacisk na kwestię walki z oszustami. W tym celu firma skonstruowa...