STS
fot. SkillFactor/Patrycja Gawryszewska

Trzeci tydzień projektu SkillFactor na finiszu. Wiemy, kto wywalczył prawo do treningu z innocentem

Kolejny tydzień projektu SkillFactor znalazł się na finiszu. Nim jednak dobiegnie końca, odbędzie się jeszcze trening, za który odpowiadać będzie nie kto inny, a sam Paweł „innocent” Mocek. Już w niedzielę 27-latek przekaże część swojej wiedzy laureatom rozgrywanych w ostatnich dniach zmagań.

W czwartek na linii startu zameldowało się aż 175 drużyn, które marzyły o wywalczeniu prawa do treningu z reprezentantem Anonymo Esports. Rywalizacja toczyła się zarówno w czwartek, jak i piątek z zastosowaniem drabinki pojedynczej eliminacji, tak więc miejsca na błędy zdecydowanie nie było. Wśród uczestników można było znaleźć takie ekipy, jak StylDziadow (nie mylić ze StylDunów) oraz StylĆpunów (nie mylić ze StylDunów). Niemniej koniec końców powody do świętowania miał zespół znany jako Elixy Clan. Ten bowiem w trakcie dwóch dni ani razu nie doznał goryczy porażki, a w finale wynikiem 2:1 pokonał LOveOverpass.

Dzięki wspomnianemu triumfowi Elixy w składzie mati, JTK, CedrO, swizekkk oraz wik już w najbliższą niedzielę odbędzie sesję treningową wraz z innocentem, która transmitowana będzie platformie Twitch pod tym adresem. Będzie to niepowtarzalna okazja, by zaczerpnąć wiedzy od zawodnika posiadającego bogate doświadczenie międzynarodowe. – W moim treningu skupimy się głównie na komunikacji i kontroli mapy. Na ulepszaniu ról, które sobie dobierzemy. Na bieżąco będziemy analizować, jak drużyna funkcjonuje, by potem poprawiać układ poszczególnych ról – zapowiadała sam Mocek w jednym w opublikowanych niedawno materiałów wideo.

Przypomnijmy, że to jeszcze nie koniec, bo przed nami został jeszcze czwarty tydzień SkillFactora, podczas którego w rolę trenera wcieli się klubowy kolega innocenta z Anonymo, Janusz „Snax” Pogorzelski. Patronem medialnym inicjatywy jest serwis Cybersport.pl.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Było osiem drużyn, zostały cztery. DH Open January wchodzi w fazę play-off

W ostatnią środę osiem ekip CS:GO rozpoczynało swoją przygodę z DreamHack Open January 2021. Nie wszystkim dane było jednak awansować do fazy pucharow...