STS
fot. Valve

Coś dla fanów Traina – oto misje 11. tygodnia operacji Broken Fang w CS:GO

Operacja Broken Fang w CS:GO trwa i właśnie rozpoczął się jej 11. tydzień. A skoro nowy tydzień, to i nowe misje – ponownie cztery. Ponownie też będziemy mogli powiększyć nasz dotychczasowy dorobek o maksymalnie sześć gwiazdek. Owe misje z pewnością ucieszą fanów Traina, bo to na właśnie tej mapie będziemy wykonywać aż trzy zadania. A […]

Operacja Broken Fang w CS:GO trwa i właśnie rozpoczął się jej 11. tydzień. A skoro nowy tydzień, to i nowe misje – ponownie cztery. Ponownie też będziemy mogli powiększyć nasz dotychczasowy dorobek o maksymalnie sześć gwiazdek.

Owe misje z pewnością ucieszą fanów Traina, bo to na właśnie tej mapie będziemy wykonywać aż trzy zadania. A nawet cztery, bo jedno z nich wymagać będzie gry na arenach Grupy Delta, a przecież to właśnie w niej znajdują się popularne Pociągi. A same wyzwania przybrały formę raczej klasyczną – raz będziemy musieli wygrać określoną liczbę rund, innym razem wymaga się od nas pewnej liczby zabójstw. Tych dokonywać będziemy także poprzez strzały w głowę oraz za pomocą broni ciężkich. Generalnie jednak nie ma mowy o żadnej rewolucji, bo Valve od wielu tygodni trzyma się określonego schematu.

CZYTAJ TEŻ:
Wreszcie jest – w CS:GO rozpoczęła się operacja Broken Fang

Jedenasty tydzień – Myślenie jednotorowe:

 • Trzymaj się toru:
  Wygraj 7/15/20 rund w trybie Turniejowym na mapie Train – 1-3 gwiazdek
 • Wewnętrzny tor:
  Zabij 25 wrogów w trybie Obrońca na mapie Train – 2 gwiazdki
 • Śledzenie położenia:
  Zabij 10/20/40 wrogów strzałem w głowę w trybie Deathmatch na mapie Train – 1-3 gwiazdek
 • Po złej stronie torów:
  Zabij 7/15/20 wrogów bronią ciężką w trybie Uproszczonym na mapie Grupy Delta – 1-3 gwiazdek

Operacja Broken Fang rozpoczęła się 3 grudnia i poza misjami wprowadziła do gry także szereg innych nowości, takich jak tryby, mapy, skórki czy nowe funkcje. Więcej informacji na jej temat znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ultraligowy maraton dla Gentlemanów! Komil & Friends przegrało już z każdą drużyną w lidze

Na koniec dnia meczowego w Alior Bank Ultralidze na Summoner's Rift zameldowały się dwa zespoły, które do tej pory nie wygrały żadnego meczu, czyli Ge...