STS
fot. ESL/Adam Łakomy

PACT z nowym sponsorem tytularnym

Triumfatorzy Polskiej Ligi Esportowej pozyskali nowego sponsora strategicznego. Została nim sieć Media Expert, lider na rynku sprzedaży gier w Polsce. Team PACT ma również nowego partnera tytularnego – markę gamingową MAD DOG i w nadchodzącym sezonie drużyna występować będzie pod nazwą MAD DOG’S PACT. Do identyfikacji drużyny – jako „mascot logo” – wprowadzone zostanie również logo marki. Współpraca pomiędzy PACT, a MEDIA EXPERT i MAD DOG przewiduje również szereg innych aktywności na wielu płaszczyznach.

PACT, jako jedna z czołowych i najdłużej funkcjonujących polskich organizacji e-sportowych, wesprze Media Expert i MAD DOG w działaniach strategicznych, mających na celu budowanie świadomości obu marek i oferowanych produktów gamingowych w środowisku graczy i fanów e-sportu. Doświadczenie członków drużyny wykorzystane zostanie m.in. do stworzenia komputerów PC zoptymalizowanych pod rywalizację, które wkrótce pojawią się w ofercie MAD DOG i dostępne będą w Media Expert.

Współpraca z partnerem takiego kalibru to duże wydarzenie dla PACT. Wierzymy, że jako jedna z najdłużej funkcjonujących polskich organizacji podołamy wyzwaniu, a nasze doświadczenie i doskonała znajomość branży przyniesie korzyści nie tylko naszym nowym partnerom, ale i całemu środowisku e-sportu w Polsce. Współpraca nie ograniczy się jedynie do Internetu. Planujemy bowiem szeroko zakrojone działania, dzięki którym – mam nadzieję – Media Expert i marka MAD DOG zagoszczą w świecie sportu elektronicznego na dłużej – Marcin Kurzawski, CEO PACT.

Wejście w świat e-sportu to kolejny krok w realizacji naszej strategii umacniania się na pozycji lidera sprzedaży gier i produktów gamingowych w Polsce. Zarówno w kontekście naszej sieci, jak i marki MAD DOG, współpraca ta jest szansą na zbudowanie jeszcze bliższych relacji z graczami. Poprzez elastyczne reagowanie na ich potrzeby i oczekiwania możemy doskonalić ofertę i skuteczne promować produkty wśród fanów e-sportu w naszym kraju – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

BLAST Premier Spring: Grupa B pełna niespodzianek! Faworyci zawiedli

BLAST Premier to chyba ulubione rozgrywki Complexity Gaming. Podopieczni amerykańskiej organizacji, mimo że wcześniej nie zachwycali formą, podczas tr...