STS
fot. x-kom AGO

M1 oraz Eden łączą siły i prezentują nowy skład CS:GO

Na rodzimym podwórku obrodziło ostatnio w ciekawe ruchy kadrowe. Tworzyły się interesujące składy, powstawały nowe organizacje. A skoro o organizacjach mowa – dziś oficjalnie doszło do fuzji dwóch z nich. Swoje siły połączyły M1 Gaming oraz Eden Esports, w wyniku czego narodziło się M1 Eden. M1, czyli projekt znanego youtubera, Karola „Karolka” Dąbrowskiego, na scenie […]

Na rodzimym podwórku obrodziło ostatnio w ciekawe ruchy kadrowe. Tworzyły się interesujące składy, powstawały nowe organizacje. A skoro o organizacjach mowa – dziś oficjalnie doszło do fuzji dwóch z nich. Swoje siły połączyły M1 Gaming oraz Eden Esports, w wyniku czego narodziło się M1 Eden.

M1, czyli projekt znanego youtubera, Karola „Karolka” Dąbrowskiego, na scenie obecny jest już od kilku lat, Eden natomiast dopiero stawia pierwsze kroki w esportowym świecie. Oba podmioty od teraz kroczyć będą wspólnie, zaś reprezentować je będzie skład, który wyłoniono na podstawie trwających ponad miesiąc testów. Ostatecznie padło na graczy z dość bogatym CV. W ekipie znajdziemy przecież m.in. Brajana „dgl-a” Lemechę, który jeszcze do niedawna był członkiem x-komu AGO, czy też Dominika „fanatyka” Barkieta, czyli byłego zawodnika Wisły All in! Games Kraków. Pieczę nad drużyną jako trener sprawować będzie natomiast Szymon „Nodsury” Kościelniak, któremu w przeszłości udało się wprowadzić Łomżę 0,0% Cyberwolves do ESL Mistrzostw Polski.

Fuzja z Eden Esports była dla nas jednym z lepszych ruchów, jakie mogliśmy wykonać – przyznał Michał „Hyczka” Hyczkiewicz, menadżer drużyny. – Wcześniej rozważaliśmy podobne propozycje tego typu działań, jednak ostatecznie postanowiliśmy z Karolkiem zaufać chłopakom z Eden. Testy trwały przez spory okres i przewinęły się przez nie zarówno nazwiska mniejsze, jak i te, które określane są jako ścisła czołówka Polski. Mimo wszystko chcieliśmy zbudować młody oraz perspektywiczny skład z zawodnikami, którzy zgrywać się będą pod względem charakteru, pozycji w grze, umiejętności indywidualnych, a także innych ważnych czynników. […] Jestem pewien, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie namieszać na polskiej scenie Counter Strike’a i to w dobrym stylu – dodał.

Skład M1 Eden prezentuje się następująco:

  • Maciej „Bielany” Biliński
  • Michał „Czapel” Czapla
  • Dominik „fanatyk” Barkiet
  • Brajan „dgl” Lemecha
  • Olaf „olfii” Tyszkiewicz
  • Szymon „Nodsury” Kościelniak – trener
Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy pierwszych reprezentantów Polski podczas University Esports Masters

Nowy sezon University Esports – EDU rozpoczął się jeszcze już kilka tygodni temu. Były to tygodnie, w których trakcie polskie drużyny akademickie rywa...