STS
fot. YouTube/NuclearProductions

Polowanie na kurczaki i inne przyjemności. Oto misje 12. tygodnia operacji CS:GO Broken Fang

Za nami jedenasty tydzień operacji Broken Fang w CS:GO. A to oznacza jedno – że rozpoczął się tydzień dwunasty, który przyniósł ze sobą nowe misje. Tym razem Valve dostarczyło nam o jedno wyzwanie więcej, ale mimo to do zdobycia znowu mamy maksymalnie sześć gwiazdek. Owo dodatkowe wyzwanie jest zresztą ekskluzywne dla posiadaczy przepustki, bo wiąże […]

Za nami jedenasty tydzień operacji Broken Fang w CS:GO. A to oznacza jedno – że rozpoczął się tydzień dwunasty, który przyniósł ze sobą nowe misje. Tym razem Valve dostarczyło nam o jedno wyzwanie więcej, ale mimo to do zdobycia znowu mamy maksymalnie sześć gwiazdek.

Owo dodatkowe wyzwanie jest zresztą ekskluzywne dla posiadaczy przepustki, bo wiąże się z wygraniem określonej liczby rund w trybie Broken Fang Premier. Kompletować rundy będziemy też w klasycznych zmagania turniejowych, aczkolwiek tym razem dokonamy tego na Cache’u. Ale nie martwcie się, coś dla siebie znajdą też fani klasycznego Dusta2. To właśnie tam przyjdzie nam zabijać wrogów za pomocą SSG 08, do którego jeszcze za chwilę wrócimy. Niemniej nim to nastąpi, nie możemy nie wspomnieć, że na de_dust2 odbędziemy też swoiste polowanie na kurczaki! Dokładnie tak – jedna z misji polegać będzie na eksterminowaniu biegającego po serwerze drobiu. Czego jednak nie robi się dla cennych gwiazdek! A na koniec wspomniana już „mała AWP”, z której skorzystamy w trybie Latający Skaut, by za jej pomocą wyeliminować oponentów.

CZYTAJ TEŻ:
Wreszcie jest – w CS:GO rozpoczęła się operacja Broken Fang

Dwunasty tydzień – Delirium:

 • Oczekiwanie innych rezultatów:
  Wygraj 7/15/20 rund w trybie Broken Fang Premier – 1-3 gwiazdek
 • Topnienie:
  Wygraj 7/15/20 rund w trybie Turniejowym na mapie Cache – 1-3 gwiazdek
 • Déjà vu:
  Zabij 15 wrogów używając SSG 08 w trybie Obrońca na mapie Dust2 – 2 gwiazdki
 • Wróg mojego wroga jest kurczakiem:
  Zabij 10/20/40 kurczaków w trybie Deathmatch na mapie Dust2 – 1-3 gwiazdek
 • Gorączkowy sen:
  Zabij 7/15/20 wrogów w trybie Latający skaut – 1-3 gwiazdek

Operacja Broken Fang rozpoczęła się 3 grudnia i poza misjami wprowadziła do gry także szereg innych nowości, takich jak tryby, mapy, skórki czy nowe funkcje. Więcej informacji na jej temat znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Gdzie Polak z Polakiem walczy, tam wygrywa AGO. Co działo się dziś w Snow Sweet Snow?

Turnieje CS:GO z cyklu Snow Sweet Snow do najkrótszych zdecydowanie nie należą. Nie wierzycie? Już udowadniamy: druga edycja internetowych rozgrywek r...