fot. SkillFactor/Patrycja Gawryszewska

Ekipy Snaxa i Saja powalczą o zwycięstwo w projekcie SkillFactor

Spośród czterech drużyn, które rozpoczęły zmagania w ramach finałów projektu SkillFactor, tylko dwie mają nadal szanse na końcowy triumf. Mowa tutaj o zespołach Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego i Pawła „Saja” Pawelczaka, które już dziś wystąpią w wielkim finale zawodów.

Ze szczególnie dobrej strony pokazali się jak dotychczas podopieczni Snaxa, którzy jako jedyni przeszli przez fazę grupową niepokonani. Aczkolwiek niewiele brakowało, by i oni doznali goryczy porażki, bo w sobotę zdecydowany opór postawił im Team SZPERO. Zespół prowadzony przez Jakuba „kubena” Gurczyńskiego w tamtym momencie nie miał już żadnych szans na awans, ale i tak bardzo długo walczył z rywalami jak równy z równym i poddał się dopiero po dogrywce, w której oglądaliśmy aż dziesięć dodatkowych rund.

Poza Teamem Snax w grze o końcowy triumf pozostali też gracze Saja. Ci jednak o przepustkę walczyli do ostatnich chwil, bo chrapkę na promocję miał też skład Pawła „innocenta” Mocka. Los chciał, że obie te ekipy spotkały się ze sobą w ostatnim grupowym meczu, który rozegrany został na Nuke’u. Tam bardzo długo lepiej prezentowali się zawodnicy Pawelczaka, ale Team innocent, mimo pierwszej połowy przegranej 4:11, nie zamierzał się poddać. Ostatecznie było bardzo blisko dogrywki, jednak do niej nie doszło, bo to Team Saju zatriumfował 16:14.

Komplet wyników oraz końcowy układ tabeli prezentują się następująco:

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. Team Snax 3 – 0 54 – 36 +18 9
2. Team Saju 2 – 1 38 – 43 -5 6
3. Team innocent 1 – 2 42 – 43 -1 3
4. Team SZPERO 0 – 3 42 – 54 -12 0

19 lutego 20 lutego
Team Snax 16:6 Team Saju Team Snax 16:12 Team innocent
Team innocent 16:11 Team SZPERO Team SZPERO 18:22 Team Snax
Team SZPERO 13:16 Team Saju Team Saju 16:14 Team innocent

Przed nami więc już tylko mecz finałowy, w którym naprzeciwko siebie staną Team Snax oraz Team Saju. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 18:00 i rozegrane zostanie w systemie BO3 – transmisję śledzić będzie można pod tym adresem. Patronem medialnym projektu SkillFactor jest serwis Cybersport.pl.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dziś drugi dzień otwartych eliminacji do ESL MP. Czy StylDunów sięgnie po awans?

Ponad 200 ekip zapisało się do pierwszych otwartych eliminacji do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021. Ale wystarczył tylko jeden dzień, by lista uczest...