fot. ESWC

Outsiderzy europejskiej Quake Pro League ruszają po punkty

Przed nami siódma kolejka Quake Pro League Stage 2. Kolejka zaskakująco okrojona, bo zamiast siedmiu spotkań zobaczymy tylko pięć. Ponownie też nie dane nam będzie zobaczyć w akcji Macieja „Avka” Krzykowskiego, który podobnie jak inni przedstawiciele europejskiej czołówki będzie pauzować.

To z kolei otwiera drzwi przed zawodnikami z dalszych lokat, którzy jeszcze przed końcem fazy zasadniczej chcieliby włączyć się do walki o czołowe miejsca. Przed taką szansą stanie m.in. Anton „Cooller” Singov – Rosjanin ma już na swoim koncie dwa zwycięstwa i dziś dołożyć może trzecie. Okazja ku temu będzie tym lepsza, że na jego drodze stanie Gareth „GaRpY” Marshall, który przegrał wszystkie pięć dotychczasowych meczów i jego nadzieje na bezpośrednie utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej są już tylko iluzoryczne. Na pierwszą wygraną w drugim etapie nadal czeka także Kirill „cnz” Golubjov. Estończykowi nie będzie o nią jednak łatwo, bo jego niedzielnym rywalem będzie Sebastian „Spart1e” Siira. Doświadczony Szwed przed tygodniem pechowo przegrał z Marcelem „k1llsenem” Paulem i tym razem z pewnością będzie chciał uniknąć tak przykrej wpadki.

Harmonogram siódmej kolejki prezentuje się następująco:

21 lutego
16:00 cnz vs Spart1e BO3
17:00 dooi vs DaHanG BO3
18:00 nosfa vs psygib BO3
19:00 Cooller vs GaRpY BO3
20:00 ZenAku vs dramiS BO3

Wszystkie mecze Quake Pro League Season 2 wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Grupowe ostatki na IEM Katowice. Dwa bilety do play-offów wciąż wolne

Ależ to zleciało! Dopiero co startowała faza grupowa Intel Extreme Masters Katowice 2021, a tymczasem już zbliżamy się do jej końca. Przed nami ostatn...