STS
fot. Riot Games

Wraca LPL! I już pierwszego dnia po przerwie czeka nas pojedynek w czołówce tabeli

Przerwa w LoL Pro League dobiegła wreszcie końca. Dziś rozpocznie się szósty tydzień fazy zasadniczej wiosennego splitu, co oznacza kolejną porcję walki o obronę swojego miejsca w czołówce tabeli, jak również o odbicie się od dna. W tym pierwszym gronie możemy znaleźć m.in. Edward Gaming, które jako jedyne wciąż nie odniosło porażki w tej edycji […]

Przerwa w LoL Pro League dobiegła wreszcie końca. Dziś rozpocznie się szósty tydzień fazy zasadniczej wiosennego splitu, co oznacza kolejną porcję walki o obronę swojego miejsca w czołówce tabeli, jak również o odbicie się od dna. W tym pierwszym gronie możemy znaleźć m.in. Edward Gaming, które jako jedyne wciąż nie odniosło porażki w tej edycji LPL.

Park „Viper” Do-hyeon i kompani w tej kolejce będą mogli przedłużyć swoją serię wygranych do dziewięciu i takowy scenariusz wcale nie jest niemożliwy. W obu nadchodzących spotkaniach EDG podejmie bowiem drużyny ze środka zestawienia – we wtorek będzie to Bilibili Gaming, w piątek zaś Invictus Gaming.

Na porażkę Edward Gaming liczyć będzie drugie w zestawieniu FPX, które nie tylko wygrało ostatnich sześć meczów BO3 w LPL, ale do tego w żadnym z nich nie przegrało ani razu na Summoner’s Rifcie. Feniksy czeka jednak znacznie, ZNACZNIE trudniejsze zadanie – już dziś ekipa Janga „Nuguriego” Ha-gwona podejmie Team WE, a w sobotę jej rywalem będzie Royal Never Give Up, czyli odpowiednio formacje z czwartej oraz trzeciej lokaty.

Rundę tę zainaugurują – oraz zwieńczą – wicemistrzowie świata z Suning, którzy jak na razie nie zachwycają (delikatnie mówiąc). Dziś o godzinie 10:00 zespół Lê „SofM-a” Quang Duya zmierzy się z JD Gaming, a w meczu wieńczącym ten tydzień rywalizacji Suning podejmie Invictus Gaming. Warto też zwrócić uwagę na harmonogram Top Esports, które póki co plasuje się w drugiej połowie tabeli. W tym tygodniu obrońcy tytułu mistrza LPL zmierzą się z LNG Esports oraz eStar i szóstą kolejkę zmagań mają szansę zakończyć na znacznie wyższej lokacie.

Harmonogram tej kolejki LPL:

Poniedziałek, 22 lutego
10:00 Suning vs JD Gaming BO3
12:00 FPX vs Team WE BO3
Wtorek, 23 lutego
10:00 Bilibili Gaming vs Edward Gaming BO3
12:00 Top Esports vs LNG Esports BO3
Środa, 24 lutego
10:00 Rare Atom vs TT BO3
12:00 Team WE vs eStar BO3
Czwartek, 25 lutego
10:00 Oh My God vs Victory Five BO3
12:00 Rogue Warriors vs Royal Never Give Up BO3
Piątek, 26 lutego
10:00 JD Gaming vs TT BO3
12:00 Invictus Gaming vs Edward Gaming BO3
Sobota, 27 lutego
8:00 Rogue Warriors vs LGD Gaming BO3
10:00 Top Esports vs eStar BO3
12:00 FPX vs Royal Never Give Up BO3
Niedziela, 28 lutego
8:00 LNG Esports vs Victory Five BO3
10:00 Rare Atom vs Oh My God BO3
12:00 Suning vs Invictus Gaming BO3

Wszystkie mecze LPL 2021 Spring Split możecie oglądać z angielskim komentarzem na Twitchu oraz w serwisie YouTube.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO i StylDunów zaczynają walkę w drugim etapie Snow Sweet Snow

Po krótkiej przerwie powraca druga odsłona Snow Sweet Snow. A wspominamy o tym nie bez powodu – wszak w grze pozostają dwie drużyny z Polski, które ju...