fot. Maciej Kołek / maciejkolek.com

AGO na plusie, StylDunów na minusie

Za nami pierwsze mecze polskich drużyn w drugiej fazie Snow Sweet Snow 2. Mecze, które nie wszyscy będą wspominać dobrze – o ile x-kom AGO postawił już pierwszy krok na drodze do awansu, tak StylDunów niespodziewanie musiał pogodzić się z porażką.

Pogromcami miksu, który zaledwie wczoraj mógł świętować awans do zamkniętych eliminacji do ESL Mistrzostw Polski, byli 100PingGods. Gracze z Kazachstanu nie zaczęli co prawda najlepiej, bo po pierwszej połowie na Mirage’u przegrywali 6:9. Potem jednak nastąpił comeback, a reprezentanci sceny CIS oddali Polakom zaledwie jedną rundę, samemu zdobywając ich aż dziesięć. Jeszcze więcej emocji przyniósł Dust2, gdzie nie udało się wyłonić zwycięzcy w regulaminowym czasie gry. Potrzebna była dogrywka, w której StylDunów nie poprawił już swojego dorobku i poległ 15:19. W szeregach rodzimej formacji zdecydowanie brakowało Michała „MICHA” Müllera, którego miejsce ponownie zajął Tomasz „phr” Wójcik.

CZYTAJ TEŻ:
Projekt SkillFactor dobiegł końca, drużyna Saja z mistrzowskim tytułem

Komplet oczek zgarnęły natomiast popularne Jastrzębie, które tym samym pozostają niepokonane w drugiej odsłonie Snow Sweet Snow. Dziś wyższość podopiecznych Mikołaja „miniroxa” Michałkowa musiał uznać francuski skład Ambush Esport. Tak naprawdę zarówno na Inferno, jak i na Mirage’u zawodnikom znad Sekwany pary starczyło tylko na pierwsze połowy, bo te w obu wypadkach kończyły się ich prowadzeniem w stosunku 8:7. W połowach drugich natomiast to Polacy wiedli prym – ba, na pierwszej mapie zanotowali oni nawet serię dziewięciu wygranych z rzędu rund i ostatecznie zamknęli cały pojedynek triumfem 2:0.

Komplet poniedziałkowych wyników prezentuje się następująco:

22 lutego
09:00 StylDunów 0:2 100PingGods Mirage 10:16
Dust2 15:19
12:00 x-kom AGO 2:0 Ambush Esport Inferno 16:8
Mirage 16:11

Już jutro przed x-komem AGO oraz StylemDunów kolejne mecze w ramach Snow Sweet Snow 2. Przypomnijmy, że ostatecznie awans do trzeciego etapu uzyska osiem drużyn, które wygrają trzy mecze, z kolei pozostała ósemka, która będzie mieć na koncie trzy porażki, pożegna się z rozgrywkami.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl

– 1. Izako Boars 2615 pkt TOAO – Szejn – siuhy – STOMP – mono – Hyper (t) – 2. HONORIS 1791 pkt TaZ – NEO – reiko...