STS
fot. ESL/Jak Howard

tudsoN tymczasowo wskakuje do składu HONORIS

Końcówka ubiegłego roku była dla HONORIS całkiem udana, nic więc dziwnego, że ekipa Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego przystąpiła do sezonu 2021 z wielkimi nadziejami. Niestety w najbliższym czasie zespół będzie musiał radzić sobie w niepełnym składzie. Powodem takiego stanu rzeczy są problemy zdrowotne, z którymi obecnie boryka się Łukasz „azizz” Kałkowski. Z […]

Końcówka ubiegłego roku była dla HONORIS całkiem udana, nic więc dziwnego, że ekipa Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego przystąpiła do sezonu 2021 z wielkimi nadziejami. Niestety w najbliższym czasie zespół będzie musiał radzić sobie w niepełnym składzie.

Powodem takiego stanu rzeczy są problemy zdrowotne, z którymi obecnie boryka się Łukasz „azizz” Kałkowski. Z ich powodu 23-latek przynajmniej przez najbliższy tydzień będzie wykluczony z treningów, a istnieje również szansa, że ominą go zamknięte eliminacje do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021. Te odbędą się już na początku marca, wobec czego zespół nie miał zbyt wiele czasu na to, by znaleźć tymczasowe zastępstwo dla Kałkowskiego. Niemniej udało się.

HONORIS ogłosiło bowiem, że w czasie absencji azizza drużynę wspierać będzie Filip „tudsoN” Tudev. 20-latek pozostaje bez stałego zatrudnienia od czerwca ubiegłego roku, gdy to dobiegła końca jego przygoda z Teamem Secret. Wobec tego w ostatnich miesiącach trudnił się on głównie grą jako stand-in, wspomagając w ten sposób AVEZ Esport oraz Izako Boars. Teraz ponownie przywdzieje on plastron zmiennika i niewykluczone, że spróbuje pomóc swoim tymczasowym kolegom  wywalczeniu pierwszego w historii awansu do ESL MP.

W tej sytuacji skład HONORIS prezentuje się następująco:

  • Wiktor „TaZ” Wojtas
  • Filip „NEO” Kubski
  • Kamil „reiko” Cegiełko
  • Kacper „Grucha” Gruszeczka
  • Filip „tudsoN” Tudev – zmiennik
  • Robert „mSr” Pieńkowski – trener
  • Łukasz „azizz” Kałkowski – problemy zdrowotne
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czas pożegnań i czas powrotów. A dużo tego czasu trzeba było. Garść liczb po 5. tygodniach Ultraligi

Jedenasty dzień fazy zasadniczej Alior Bank Ultraligi przed nami. Dziś o godzinie 17:30 czeka nas kolejna dawka emocji z udziałem najlepszych drużyn L...