fot. AGO ROGUE

AGO powraca na właściwe tory i ogrywa Gentlemen’s Gaming w Ultralidze

Niespodzianki nie było, a co gorsza, nawet nie było jej blisko. AGO ROGUE pewnie pokonało Gentlemen’s Gaming i przynajmniej do jutra zapewniło sobie pozycję lidera Alior Bank Ultraligi,

Gentlemen’s Gaming 0:1 AGO ROGUE
HeSSZero
Ornn
Sinmivak
Gnar
Jenxas
Graves
Lurox
Udyr
Chosii
Corki
Chres
Azir
Yashiro
Kai’Sa
Lucker
Senna
Calmsky
Alistar
Pyrka
Tahm Kench

Pierwsza krew polała się w siódmej minucie, kiedy Lukas „Lurox” Thoma i Jakub „Sinmivak” Rucki wyłapali Liutaurasa „Jenxasa” Maciusa i pozbawili go życia na górnej rzece. Kolejne minuty przynosiły zawodnikom AGO kolejne sukcesy, a w piętnastej minucie dysproporcja w złocie wynosiła prawie pięć tysięcy. W 22. minucie akademia Rogue pokonała trzeciego smoka i stanęła o krok od zwycięstwa. Dżentelmenom kończyły się opcje, a napór ze strony wicemistrzów Polski przybierał z minuty na minutę.

Chwilę później fatalny w skutkach błąd popełnił Eimantas „Yashiro” Šniukas, który dał się wyłapać w okolicy zgliszczy niebieskiej wieży poziomu drugiego na midzie. AGO od razu skierowało się do leża Barona Nashora i już po chwili rozpoczęło się ostateczne oblężenie bazy GMG. W 27. minucie było już po wszystkim i zawodnicy AGO dopisali dziesiąte zwycięstwo do swojego konta.

Za chwilę kolejne mecze w ramach Ultraligi. W najbliższym spotkaniu Illuminar Gaming zmierzy się z devils.one, a transmisję z ich starcia znajdziecie na antenie Polsat Games w telewizji, jak również na Twitchu i YouTube. Zapraszamy też do śledzenia naszej relacji tekstowej, do której link znajdziecie poniżej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Color

Pompa wygrała, ale nie bez problemów. Komil & Friends znów bliskie sprawienia niespodzianki w Ultralidze

W zeszłym tygodniu Komil & Friends sprawiło ogromną niespodziankę w Alior Bank Ultralidze, pokonując AGO ROGUE, a dziś czekał ich kolejny trudny s...