STS
fot. Valve

Poczuj klimat Vertigo. Ruszył trzynasty tydzień operacji Broken Fang w CS:GO

Koniec operacji Broken Fang zbliża się wielkimi krokami – w nocy przywitaliśmy jej trzynasty tydzień. I choć piątek trzynastego w tym roku wypada dopiero w sierpniu, to pracowników Valve niekorzystny układ gwiazd dopadł już teraz. Z jednym z wyzwań wiąże się bowiem dość groteskowa historia. Nie wiemy, co do końca nie zagrało po stronie dewelopera, […]

Koniec operacji Broken Fang zbliża się wielkimi krokami – w nocy przywitaliśmy jej trzynasty tydzień. I choć piątek trzynastego w tym roku wypada dopiero w sierpniu, to pracowników Valve niekorzystny układ gwiazd dopadł już teraz.

Z jednym z wyzwań wiąże się bowiem dość groteskowa historia. Nie wiemy, co do końca nie zagrało po stronie dewelopera, ale treść zadania „Sprzątniemy to później” w językach innych niż angielski nie jest zgodna z tym, czym faktycznie mamy się zająć. W oryginale celem misji jest zadawanie obrażeń granatami na Vertigo, a w przekładach na pozostałe języki jest nim… malowanie graffiti w odpowiednich miejscach.

Reakcje osób, które do bólu aplikowały spray i nie uzyskiwały żadnego postępu w misji były po prostu bezcenne, choć dobrotliwi gracze korzystający z angielskiej wersji produkcji, widząc ich bezcelowe wysiłki, wyprowadzali ich z błędu. W pozostałych wyzwaniach brzemiennych w skutkach niedociągnięć na szczęście nie było. Ekskluzywnie na Vertigo wykonamy jeszcze dwa z nich. Do wyboru mamy dobrze znane wygrywanie rund w trybie Skrzydłowym lub dwójkową obronę strefy detonacji przed botami z wykorzystaniem MAG-7. Restrykcyjne ograniczenia co do mapy nie dotyczą natomiast ostatniej misji, w której skokowo nagradzani będziemy za eliminacje podczas Odbijania.

Trzynasty tydzień – Vertiglobalsi

 • Życie poza krawędzią:
  Wygraj 4/8/12 rund w trybie Skrzydłowym na mapie Vertigo – 1-3 gwiazdek
 • Do nieba:
  Zabij 15 wrogów, używając MAG-7 w trybie Obrońcy na mapie Vertigo – 2 gwiazdki
 • Komu potrzebny trening?:
  Zabij 7/15/20 wrogów w trybie Odbijania – 1-3 gwiazdek
 • Sprzątniemy to później:
  Zadaj 50/100/150 punktów obrażeń granatami w trybie Uproszczonym na mapie Vertigo – 1-3 gwiazdek

Operacja Broken Fang rozpoczęła się 3 grudnia i poza misjami wprowadziła do gry także szereg innych nowości, takich jak tryby, mapy, skórki czy nowe funkcje. Więcej informacji na jej temat znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

StylDunów z nożem na gardle, Anonymo wraca do gry

Środa, podobnie jak i wtorek, stać będzie pod znakiem Snow Sweet Snow oraz ESEA Premier. Dziś w ramach tych imprez odbędą się trzy pojedynki z udziałe...