STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Zapisz się do drugich otwartych eliminacji do ESL MP. Startują już dziś!

Odpoczęliście po trudach pierwszych otwartych eliminacji do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021? Świetnie się składa, bo już dziś rusza drugi i jednocześnie ostatni otwarty turniej, podczas którego będzie można postawić znaczący krok na drodze do walki o krajowy czempionat.

Ponownie gotowość do gry wyraziły m.in. Olej Napędowy, CLEANTmix oraz Tarczyński Protein Team, które przed kilkoma dniami otarły się o upragniony awans, ale finalnie musiały uznać wyższość swoich rywali. Nie zabraknie też innych ciekawych drużyn, bo na liście uczestników znajdziemy m.in. M1 EDEN, nowy skład Zawiszy Bydgoszcz eSports czy też świeżo upieczone reprezentantki kobiecego składu XPG Invicty. Fanów influencerskiej sceny uspokajamy – Emeritos Banditos z Piotrem „izakiem” Skowyrskim i Pawłem „Sajem” Pawelczakiem na czele też spróbują włączyć się do gry. W sumie na ten moment zapisało się ponad 275 ekip, ale może być ich jeszcze więcej, wszak rejestracja trwa do 16:55 i prowadzona jest pod poniższym adresem:

>> ZAPISY <<

Drugie otwarte eliminacje do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021 rozpoczną się dziś o godzinie 17:00 i potrwają do 25 lutego. Ostatecznie awans do etapu zamkniętego uzyskają trzy najlepsze drużyny.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czechosłowacka linia czołgów w World of Tanks Blitz

Do mobilnej wersji World of Tanks zostało właśnie dodane mnóstwo nowej zawartości. Aktualizacja 7.7 przyniosła ze sobą m.in. nową linię czechosłowacki...