STS
fot. Team Liquid

ec1s ląduje na ławce Liquid. Transfer Jamppiego coraz bliżej?

Jeszcze do niedawna tylko plotki, dziś już fakt. Po sześciu miesiącach wspólnej gry skład VALORANTA w Teamie Liquid zdecydował się na zmianę kadrową – jest to następstwo rozczarowujących ostatnimi czasy występów w wykonaniu podopiecznych północnoamerykańskiej organizacji.

Ofiarą owych rozczarowań okazał się Adam „ec1s” Eccles, który wylądował na ławce rezerwowych. – To koniec pewnego rozdziału, będzie mi brakowało wspólnej gry z chłopakami! Pojawiliśmy się znikąd, a skończyliśmy reprezentując jedną z najlepszych organizacji na świecie, z czego jestem dumny. Życzę im powodzenia i niezależnie od wszystkiego zamierzam nadal im kibicować – przyznał za pośrednictwem mediów społecznościowych 20-letni Brytyjczyk. Wraz ze swoimi byłymi już kolegami dwukrotnie stawał na najniższym stopniu podium imprez z cyklu IGNITION SERIES, a niedawno sięgnął wraz z nimi także po wicemistrzostwo Red Bull Home Ground.

Odejście Ecclesa bynajmniej nie jest jednak zaskoczeniem, bo o takim ruchu plotkowano już od jakiegoś czasu. Głównym medialnym kandydatem do zastąpienia zawodnika z Wysp Brytyjskich był dotychczas Elias „Jamppi” Olkkonen i wiele wskazuje, że to właśnie on w najbliższym czasie zasili szeregi Liquid. Niemniej sama formacja jak dotychczas nie zabrała jeszcze głosu w kwestii swojego nowego nabytku, aczkolwiek nie ma na to wcale tak dużo czasu. Warto bowiem pamiętać, że już w najbliższy wtorek ruszają trzecie i jednocześnie ostatnie otwarte eliminacje, na których drodze można wywalczyć awans na turniej Masters w ramach VALORANT Champions Tour 2021.

W tej sytuacji skład Teamu Liquid prezentuje się następująco:

  • Dom „soulcas” Sulcas
  • James „Kryptix” Affleck
  • Travis „L1NK” Mendoza
  • Adil „ScreaM” Benrlitom
  • Connor „Sliggy” Blomfield – trener
  • Adam „ec1s” Eccles – rezerwowy
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TA DRUŻYNA BYŁABY PRZERAŻAJĄCA. Dreamteam CS:GO ALEXA z C9