STS
fot. Team Liquid

Znamy wszystkich uczestników DH Open March w NA, zagrają m.in. Liquid i paiN

Przed nami drugi w 2021 roku online’owy przystanek DreamHack Open. Tym razem cykl ominie jednak Europę i skupi się na Ameryce Południowej, a także Ameryce Północnej, gdzie właśnie zakończył się eliminacje. A to oznacza, że znamy już wszystkich uczestników nadchodzącej imprezy.

Jako pierwsi powody do radości mieli reprezentanci Extra Salt. Zespół, którego szeregi dopiero co zasilił Edgar „MarKE” Maldonado, przeszedł przez zamknięty turniej eliminacyjny jak burza i nie tylko nie przegrał meczu, ale nie stracił przy tym nawet mapy! W decydującym spotkaniu wyższość podopiecznych Tiaana „T.c” Coertzena musiało uznać również RBG Esports, ale i ten zespół miał swoją chwilę triumfu. Ta nastąpiła dzień później, gdy w spotkaniu ostatniej szansy Pantery rozprawiły się Recon 5 i tym samym zgarnęły ostatnią przepustkę na zawody.

CZYTAJ TEŻ:
NAJMOCNIEJSZA BRAZYLIJSKA DRUŻYNA CS:GO? Tych graczy wybrał COLDZERA

Zawody, które jak na Amerykę Północną będą nieźle obsadzone. Duża w tym zasługa Teamu Liquid, który w przerwie pomiędzy Intel Extreme Maters Katowice a ESL Pro League Season 13 zdecydował się przyjąć bezpośrednie zaproszenie od organizatorów. Zaproszenie takie otrzymały również m.in. Triumph i odtworzone Bad News Bears, a także paiN Gaming, które przystąpi do gry jako obrońca tytułu. Wszak to właśnie Vinícios „PKL” Coelho i spółka okazali się najlepsi podczas niedawnego DreamHack Open January 2021.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

Bad News Bears Extra Salt High Coast Esports Team Liquid
paiN Gaming RBG Esports Rebirth Esports Triumph

DreamHack Open March 2021 odbędzie się między 10 a 14 marca i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 70 tysięcy dolarów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pierwsze rozstrzygnięcia w LEC. Dwie drużyny pewne miejsca w play-offach po 6. tygodniu

Szósta kolejka League of Legends European Championship dobiegła końca. Dziś odbyło się kolejnych pięć meczów w ramach czołowych rozgrywek LoL-a Stareg...