STS
fot. WEST Wrocław E-Sport Tournaments

Nadchodzi czwarta edycja Wrocław E-Sport Tournaments

Nadchodzi czwarta już odsłona Wrocław E-Sport Tournaments. WEST to turniej organizowany przez Informację Kulturalno-Sportową Studentów działającą na Uniwersytecie Ekonomicznym, którego celem jest szerzenie idei esportu wśród szerokiego grona odbiorców. W tym roku niestety jednak owo szerze odbywać się będzie wyłącznie w internecie.

Jako organizatorzy chcemy, żeby nasz projekt nie był po prostu zwykłym turniejem gier online. Oprócz zapewnienia dobrej zabawy i dawki zdrowej rywalizacji, przez organizację WEST-a staramy się szerzyć ideę i ducha esportu wśród jak najszerszej gamy odbiorców, ale też pokazać ludziom, że środowisko esportowe nie jest gorsze i nie różni się niczym od tradycyjnych form sportu. Wywołuje tak samo wielkie emocje i również wymaga praktyki, licznych ćwiczeń, czy poświęceń, aby osiągać sukcesy i stać się najlepszym w swojej dziedzinie – możemy wyczytać w oficjalnym komunikacie organizatorów.

W trakcie tegorocznej odsłony imprezy uczestnicy rywalizować będą w obrębie dwóch gier – Counter-Strike’a: Global Offensive oraz League of Legends. Wszystko rozpocznie się 13 marca od eliminacji, które pozwolą wyłonić wszystkich uczestników zawodów finałowych – zapisywać się można tutaj oraz tutaj. Same finały odbędą się 20 i 21 marca, zaś całość będzie transmitowana zarówno w serwisie Twitch, jak i na fanpage’u Wrocław E-Sport Tournaments na Facebooku, który znajduje się pod tym adresem. – Zależy nam na nieustannym rozwoju WEST-a, jest to projekt młody dlatego też mamy możliwość ciągłych zmian i ulepszeń jego formy – przyznają sami organizatorzy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

dycha i ENCE poznali grupowych rywali w ESL Pro League. Łatwo na pewno nie będzie

Już za tydzień rusza trzynasty sezon ESL Pro League. Sezon wyjątkowy o tyle, że zmagania w końcu odbywać się będą bez podziału na regionalne dywizje –...