STS
fot. ESL/Adam Łakomy

izak, Leh i Janowicz grają dalej w turnieju CoD: Warzone o 100 tysięcy dolarów

W poniedziałek rozpoczęła się druga edycja Toronto Ultra $100k Payout, czyli turnieju Warzone’a dla streamerów i influencerów organizowanego przez występujące na co dzień w Call of Duty League Toronto Ultra. A wspominamy o tym nie bez powodu, bo w gronie uczestników nie zabrakło polskich akcentów.

Za te w dużej mierze odpowiadała drużyna Piotra „izaka” Skowyrskiego, w której poza samym 34-latkiem znaleźli się również Pawel „Leh” Lehmann oraz Jerzy Janowicz. Trio to podczas pierwszego dnia zawodów wzięło udział w czterogodzinnym kill race i w trakcie pięciu wliczanych do ogólnej klasyfikacji spotkań zgromadziło 385 punktów. To wystarczyło, by Polacy rzutem na taśmę znaleźli się w najlepszej szesnastce, co oznacza, że dziś ponownie zobaczymy ich w akcji. Tyle samo szczęścia nie miał zespół mieszkającej w Wielkiej Brytanii polskiej streamerki o pseudonimie IMAngelikaa. Ten bowiem zdobył tylko 188 punktów, co było trzecim najsłabszym rezultatem.

Toronto Ultra $100k Payout wróci już dziś o godzinie 19:00 – wtedy to szesnaście najlepszych trójek przystąpi do drugiej rundy, która potrwa kolejne dwie godziny. Zwieńczeniem zawodów, których łączna pula wynosi 100 tysięcy dolarów, będzie runda numer trzy. W niej oglądać będziemy już tylko najlepszą ósemkę całej imprezy. Poczynania izaka i jego kolegów śledzić będzie można na oficjalnym kanale Skowyrskiego, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Najlepsze akcje szóstego tygodnia Ultraligi

Wydaje się, że dopiero co startował pierwszy tydzień piątego sezonu Alior Bank Ultraligi, a przed nami już ostatnia runda zmagań. Dziś wieczorem zosta...