STS
fot. Polsat Games

Pierwszy etap Mistrzostw Polski w Teamfight Tactics za nami. Dwóch graczy Anonymo z biletem na finał

Po trzech poniedziałkach zmagań w ramach Ultraligi Mistrzostw Polski w Teamfight Tactics mamy pierwsze rozstrzygnięcia. Wczoraj zakończył się pierwszy etap rozgrywek, który nosi nazwę Karuzela. W nim szesnastu zawodników rozegrało po sześć gier w dwóch ośmioosobowych grupach. Trójka najlepszych z każdego zestawienia zapewniła sobie bezpośredni awans do Wielkiego Finału, który pod koniec marca wyłoni mistrza Polski. Na chwilę obecną najbardziej zadowoleni mogą być włodarze Anonymo Esports, wszak dwójka reprezentantów organizacji – Adam „Jotosha” Kozierowski i Nadim „Lelouch” Maani znaleźli się w najlepszej trójce grupy B.

CZYTAJ TEŻ:
AGO i Izako Boars otwierają dywizje Teamfight Tactics

Bardzo możliwe, że liczba zawodników ANO w Wielkim Finale zwiększy się niedługo. To za sprawą drugiego etapu, tak zwanej Bitwy, która będzie miała miejsce na przestrzeni najbliższych dwóch poniedziałków. Wtedy gracze z miejsc 4-7 rozegrają osiem spotkań. Te wyłonią duet, który uzupełni listę uczestników Wielkiego Finału. Bez szans na mistrzostwo pozostają za to Dawid „Querik” Smużniak i Łukasz „Tapriv” Słaboń. Zamknęli oni kolejno zbiory A i B, przez co nie mają nawet możliwości wystąpienia w Bitwie.

Tak wygląda klasyfikacja pierwszego etapu TFT Mistrzostw Polski.

Grupa A Grupa B
 1.  IB Aki
 2.  AGO Zbrojson
 3.  iHG Kropekpobyku
 4.  DV1 Jan Glin
 5. ANO Kezman
 6. DV1 Sage
 7. TPT Pan Parówka
 8. iHG Querik
 1. DV1 Shircane
 2. ANO Lelouch
 3. ANO Jotosha
 4. iHG Arnold
 5. DV1 Kacpersky191
 6. ANO Shreddin
 7. iHG kubasama
 8. AGO Tapriv

Ultraliga w Teamfight Tactics powraca już w kolejny poniedziałek o godzinie 18:00. Transmisję z rozgrywek można oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji, bądź też na platformie YouTube i Twitch.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

izak, Leh i Janowicz grają dalej w turnieju CoD: Warzone o 100 tysięcy dolarów

W poniedziałek rozpoczęła się druga edycja Toronto Ultra $100k Payout, czyli turnieju Warzone'a dla streamerów i influencerów organizowanego przez wys...