STS

AVEZ z kolejną dywizją – tym razem VALORANT

AVEZ Esport zaprezentowało nam kolejną już w ostatnim czasie dywizję. Po Rainbow Six: Siege oraz odświeżonej sekcji Counter-Strike’a: Global Offensive przyszła pora na hitowego FPS-a ze stajni Riot Games, czyli VALORANTA.

Pod skrzydła Ośmiornic trafił zespół złożony z graczy rywalizujących na scenie już od jakiegoś czasu. W drużynie znajdziemy m.in. Kamila „krytyqa” Dudka, który w przeszłości przez wiele lat występował w CS:GO w ALSEN Teamie oraz Dr Pepper Teamie. Szansę na regularne występy otrzymał także Adrian „henry” Ryba – 24-latek z AVEZ współpracuje już od września ubiegłego roku, aczkolwiek dotychczas pełnił tylko rolę streamera. On, podobnie jak wspomniany krytyq, wywodzi się z Counter-Strike’a i w 2015 roku pojechał nawet na Majora, gdzie zajmował się obowiązkami analityka polskiego składu Vexed Gaming.

Zawodnicy trenują razem od dłuższego czasu i przygotowują się na najbliższe wydarzenia, w których weźmiemy udział. Z pewnością postarają się zaprezentować z jak najlepszej strony i dostarczą nam masę emocji i wrażeń – możemy wyczytać w oficjalnym oświadczeniu organizacji. Pierwszą okazją ku temu, by pokazać się z dobrej strony, będą ruszające już dziś trzecie otwarte eliminacje do VALORANT Champions Tour 2021, w których nowi reprezentanci AVEZ wezmą udział.

Nowy skład AVEZ Esport prezentuje się następująco:

  • Adrian „henry” Ryba
  • Kamil „krytyq” Dudek
  • Tomasz „shafix” Konarzewski
  • Adam „adm1k” Siemieniec
  • Mateusz „doubbbt” Kapel
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mechaniczna klawiatura gamingowa HyperX Alloy Origins 60 jest już dostępna w krajach regionu EMEA

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc., poinformował, że mechaniczna klawiatura gamingowa Alloy Origins TM 60 jest już sprzeda...