STS
fot. ESCA Gaming

Co za niespodzianka w Ultralidze! ESCA pokonuje Pompę i nadal walczy o play-offy

Play-offowe marzenia Teamu ESCA Gaming nadal trwają. W przedostatnim dniu fazy zasadniczej piątego sezonu Alior Bank Ultraligi Kameleony sprawiły ogromną niespodziankę i pokonały 7more7 Pompa Team!

7more7 Pompa Team 0:1 Team ESCA Gaming
Color
Volibear
Jaqen
Camille
behave
Graves
Sh4dow Us
Lillia
Warszi
Seraphine
Domoles
Irelia
Ather
Jhin
Harpoon
Kai’Sa
Wojtuś
Alistar
Meleks
Thresh

Team ESCA Gaming z przytupem rozpoczął grę. Najpierw dwie wczesne eliminacje podłapał Radosław „Sh4dow Us” Walkowiak, a Franciszek „Harpoon” Gryszkiewicz i Symeon „Meleks” Smejkal zdołali na dobre rozpędzić Kai’Sę. Do tego wszystkiego doszły obiekty neutralne, które sukcesywnie zdobywał Sh4dow Us. Dzięki temu w 22. minucie ESCA stanęła przed szansą na zdobycie Duszy Smoka Oceanicznego.

Mimo usilnych prób Pompy TEG zdołał zgarnąć to niezwykle cenne wzmocnienie, a podopieczni Adriana „Zeturala” Dziadkowca nie byli w stanie wygrać najbliższej walki drużynowej. Dzięki zdobytemu tempu Harpoon i spółka pomaszerowali na Barona Nashora, którego zgładzili bez najmniejszego problemu. Sytuacja z minuty na minutę stawała się trudniejsza, a gdy ESCA w 28. minucie unicestwiła rywali, zdobycie Elder Drake’a stało się formalnością. Nie potrzeba było dużo więcej czasu, by Kameleony dopięły swego – niebieski Nexus eksplodował w 32. minucie.

To dopiero początek ultraligowych emocji na dziś. W najbliższym spotkaniu Komil & Friends zagrają z devils.one, a transmisję z ich starcia znajdziecie na antenie Polsat Games w telewizji, jak również na Twitchu i YouTube. Zapraszamy też do śledzenia naszej relacji tekstowej, do której link znajdziecie poniżej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zerknijmy sobie w przyszłość. Sytuacja drużyn przed ostatnią kolejką Ultraligi

Dziś rozpocznie się przedostatni dzień fazy zasadniczej piątego sezonu Alior Bank Ultraligi. Mimo że niektórych rzeczy w kwestii rozstawienia w play-o...