STS
fot. Polska Liga Esportowa

Ekipa izaka nie zawojowała drugiego dnia turnieju Warzone’a o 100 tysięcy dolarów

Skład, który tworzyli Piotr „izak” Skowyrski, Pawel „Leh” Lehmann oraz Jerzy Janowicz, przetrwał pierwszy dzień zmagań w ramach Toronto Ultra $100k Payout Season Two. Niemniej dzień drugi okazał się dla polskich influencerów już zbyt dużym wyzwaniem.

izak i spółka, podobnie jak ich rywale, w trzeciej rundzie rozegrali trzy wliczane do ogólnej punktacji pojedynki. To jednak przełożyło się na zdobycie zaledwie 165 punktów, co było najsłabszym wynikiem w czołowej szesnastce turnieju. Jednocześnie Polacy do ostatniego miejsca premiowanego awansem do rundy trzeciej tracili aż 74 oczka. W efekcie ich przygoda z zawodami Call of Duty: Warzone dobiegła końca jeszcze przed finałowym etapem zmagań. Co warte wspomnienia, dla izaka oraz Leha oznaczało to powtórkę z ubiegłorocznego Toronto Ultra 100K Payout Holiday Feast, gdzie skończyli na piętnastej lokacie. – Nie poszło niestety. Jedną gierkę mieliśmy dobrą, a poza tym to nic specjalnego, niestety – podsumował występ swojego zespołu sam Skowyrski.

Ostatecznie pierwsze miejsce oraz nagrodę w wysokości 33 tysięcy dolarów zgarnął skład Kristophera „Swagga” Lambersona. Streamer FaZe Clanu wraz DiazemBifflem oraz Booyą w ostatniej rundzie zgromadzili 177 punktów i o sześć oczek wyprzedzili finiszującą na drugiej lokacie drużynę Thomasa „Tommeya” Trewrena z 100 Thieves. Na najniższym stopniu podium z 368 punktami na koncie stanęła natomiast ekipa Jordana „HusKerrsa” Thomasa z NRG. Co ciekawe, sam HusKerrs to triumfator poprzednich organizowanych przez Toronto Ultra zawodów, aczkolwiek w grudniu ubiegłego roku występował on u boku m.in. Aydana „Aydana” Conrada, który tym razem znalazł się tuż za podium.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Hit na środę: Anonymo zmierzy się z PACT

Środa nadeszła, a wraz z nią kolejne spotkania polskich ekip CS:GO na arenie międzynarodowej. Arenie, która tak jak wczoraj ograniczać się będzie do E...