STS
fot. Valve

Cztery nowe misje wraz z 14. tygodniem operacji Broken Fang w CS:GO

Oficjalnie rozpoczął się czternasty już tydzień operacji Broken Fang w CS:GO. Nie będziemy tutaj budować jednak zbędnego napięcia – rewolucji nie ma. Valve ponownie uraczyło nas czteroma misjami, w ramach których będziemy mogli powiększyć nasz dorobek o kolejne cztery gwiazdki. Do żadnej rewolucji nie doszło także w zakresie tego, czego musimy dokonać. Ot jedno z […]

Oficjalnie rozpoczął się czternasty już tydzień operacji Broken Fang w CS:GO. Nie będziemy tutaj budować jednak zbędnego napięcia – rewolucji nie ma. Valve ponownie uraczyło nas czteroma misjami, w ramach których będziemy mogli powiększyć nasz dorobek o kolejne cztery gwiazdki.

Do żadnej rewolucji nie doszło także w zakresie tego, czego musimy dokonać. Ot jedno z zadań wymagać będzie od nas np. wygrania określonej liczby rund w powszechnie lubianym trybie Skrzydłowy, inne zaś skłoni nas do wyeliminowania do 40 wrogów w trybie Deathmatch, ale tylko na mapie Dust2 i wyłącznie w określonych przez twórców miejscach. Liczba zgarniętych przez nas fragów będzie mieć znaczenie także w kolejnych dwóch wyzwaniach – w jednej z nich korzystać będziemy wyłącznie z lunety, co automatycznie ogranicza liczbę broni, których będziemy mogli użyć, w drugiej natomiast liczyć się będą tylko eliminacje dokonane za pomocą karabinów przejętych wcześniej od naszych rywali. Standard, chciałoby się powiedzieć.

CZYTAJ TEŻ:
Wreszcie jest – w CS:GO rozpoczęła się operacja Broken Fang

Czternasty tydzień – Wojna terytorialna:

 • Rozszerzanie wpływów:
  Wygraj 4/8/12 rund w trybie Skrzydłowy na mapie Guard – 1-3 gwiazdek
 • Gniazdo szerszeni:
  Zabij 20 wrogów używając ich broni w trybie Obrońca na mapie Mirage – 2 gwiazdki
 • Martwy punkt:
  Zabij 15/20/40 wrogów będąc w konkretnych miejscach w trybie Deathmatch na mapie Dust2 – 1-3 gwiazdek
 • Spór terytorialny:
  Zabij 7/10/15 wrogów celując przez lunetę w trybie Uproszczony na mapie Grupy Sigma – 1-3 gwiazdek

Operacja Broken Fang rozpoczęła się 3 grudnia i poza misjami wprowadziła do gry także szereg innych nowości, takich jak tryby, mapy, skórki czy nowe funkcje. Więcej informacji na jej temat znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Viego League of Legends

Poprawki Viego, wzmocnienie Samiry i osłabienie Seraphine. Patch 11.5 trafił na serwery LoL-a

Dzisiaj środa, co oznacza kolejną aktualizację dla League of Legends. Na globalnych serwerach LoL-a pojawiła się łatka oznaczona numerem 11.5, która z...