STS
fot. GG League/Maciej Kołek

HONORIS z Illuminar, PACT z TPT. Rozlosowano grupy Esport Tour PRO Spring 2021

Po trzech miesiącach przerwy Cyberwolves powraca do nas z kolejnym turniejem spod szyldu Esport Tour PRO. Tym razem na imprezie zobaczymy osiem ekip reprezentujących wyłącznie polską scenę – wszystko dlatego, że międzynarodowy gość finalnie się wyłamał.

Owym gościem miało Case Esports, czyli organizacja znanego z Realu Madryt Casemiro. Finalnie jednak ekipa z Kraju Kawy musiała zrezygnować, bo polskie zawody kolidują z zamkniętymi eliminacjami do ESL Masters España Season 9. Wobec tego organizatorzy przekazali awaryjne zaproszenie w ręce CLEANTmixu, który nie będzie miał jednak łatwego zadania. Podopieczni Damiana „MdN-a” Kisielewskiego znaleźli się bowiem w grupie A, gdzie przyjdzie im rywalizować m.in. z HONORIS, a także jednym z głównych faworytów eventu, czyli Illuminar Gaming.

Co ciekawe, w zbiorze B obu potencjalnych kandydatów do awansu do play-offów możemy wskazać już teraz. Są nimi oczywiście MAD DOG’S PACT oraz Tarczyński Protein Team, czyli dwaj uczestnicy ESL Mistrzostw Polski, bynajmniej nie oznacza to jednak, że żadnej z wyżej wymienionych ekip nie powinie się noga. A na to tylko czekać będą AVEZ Esport i powołany niedawno do życia skład M1 EDEN, które w minionych tygodniach nie zachwycały i teraz szukają szansy na odkucie się.

Podział na grupy prezentuje się następująco:

Grupa A

Grupa B

CLEANTmix HONORIS AVEZ Esport M1 EDEN
Illuminar Gaming Pompa Team MAD DOG’S PACT Tarczyński Protein Team

Esport Tour PRO Spring 2021 odbędzie się 6 i 7 marca, zaś jego łączna pula nagród turnieju wyniesie 20 tysięcy złotych.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MICHU z legendami CS:GO, StylDunów, Illuminar i inni. Ruszają otwarte eliminacje do DH Masters

DreamHack Masters to jeden z bardziej prestiżowych cykli na scenie Counter-Strike'a, nic więc dziwnego, że do walki o awans na najbliższy jego przysta...