STS
Wisła All in! Games Kraków SZPERO ESL Mistrzostwa Polski ESL MP
fot. ESL/Adam Łakomy

Kto zgarnie mistrzostwo wiosny? Znamy wszystkich uczestników ESL MP w CS:GO

Eliminacje do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021 zakończyły się dwa dni temu, niemniej pełną listę uczestników krajowego czempionatu poznaliśmy dopiero dziś. Bo to właśnie dziś organizatorzy zaprezentowali formacje nagrodzone bezpośrednimi zaproszeniami.

Wielkiego zaskoczenia tutaj oczywiście nie ma, bo przepustki zgarnęło sześć formacji z czołowej ósemki minionego sezonu. Nie zabraknie więc m.in. wicemistrzów jesieni z Wisły All iN! Games Kraków, którzy do gry przystąpią z pozyskanym niedawno Krzysztofem „Goofym” Górskim. Realnie do gry o tytuł spróbuje włączyć się także MAD DOG’S PACT, wzmocniony nowym sponsorem tytularnym oraz powracającym po przygodzie z Virtus.pro oraz Illuminar Gaming Arkiem „Vegim” Nawojskim. Roszad w swoich składach od zakończenia ostatniej edycji ESL MP dokonały również Izako Boars oraz x-kom AGO, które też oglądać będziemy wiosną.

Ostatnie dwa zaproszenia wpadły natomiast w ręce Pompa Teamu i los kogutos, które w minionym sezonie znane były jeszcze jako Team Gaminate i PGE Turów Zgorzelec. Wspomniana wyżej szóstka dołączy do Anonymo Esports, HONORIS, Illuminar oraz Tarczyński Protein Teamu, które spędziły miniony weekend na walce w ramach zamkniętych eliminacji. Gołym okiem widać więc, że w kolejnych tygodniach o tytuł najlepszej drużyny w kraju walczyć będzie cała ścisła krajowa czołówka.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

Anonymo Esports HONORIS Illuminar Gaming Izako Boars
los kogutos MAD DOG’S PACT Pompa Team Tarczyński Protein Team
Wisła All iN! Games Kraków x-kom AGO

Wiosenna odsłona ESL Mistrzostw Polski 2021 rusza już 8 marca. W sumie udział w niej weźmie dziesięć drużyn, które rywalizować będą o łączną pulę nagród w wysokości 50 tysięcy złotych oraz o awans na ESL National Championships Playoffs – międzynarodowy turniej będący przepustką na ESL One Cologne 2021 oraz DreamHack Masters.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zapowiedziano SPC Gear Cup, turniej dla amatorów w Legends of Runeterra i Teamfight Tactics

Nadchodzi SPC Gear Cup. O czym mowa? O amatorskim turnieju Legends of Runeterra oraz Teamfight Tactics, który pochwalić się może oficjalną licencją Ri...