STS
fot. Illuminar Gaming

Rozgrzewska przed ESL Mistrzostwami Polski. Startuje Esport Tour PRO Spring 2021

Ubiegłoroczne odsłony Esport Tour PRO zdominowane zostały przez Izako Boars oraz MAD DOG’S PACT. Jedno jest pewne – pierwsza ze wspomnianych ekip na pewno nie wygra ruszającego dziś turnieju Spring, bo w ogóle nie ma jej na liście uczestników, ale już PACT faktycznie będzie miał szansę, by dołożyć do gabloty kolejny sukces.

Najpierw jednak Arek „Vegi” Nawojski i spółka będą musieli przebrnąć przez grupę B, co może być całkiem interesującym wyzwaniem. Wszystko dlatego, że zimowym mistrzom przyjdzie rywalizować z takimi ekipami, jak AVEZ Esport, M1 EDEN oraz Tarczyński Protein Team, które zostały sformowane stosunkowo niedawno i nadal stanowią pewną tajemnicę. No, może w najmniejszym stopniu stwierdzenie to pasuje do TPT, które zdążyło już zamanifestować swoje ambicje i awansowało do ESL Mistrzostw Polski.

Ciekawie bez wątpienia będzie w grupie A, bo to właśnie tam znalazły się Illuminar Gaming, HONORIS oraz Pompa Team. Całe to trio, podobnie jak wspomniane wcześniej PACT i Tarczyński Protein Team, już niedługo rozpocznie zmagania w krajowych mistrzostwach od ESL Polska. Niemniej nim do tego dojdzie czekają je jeszcze grupowe zmagania na Esport Tour PRO i na dobrą sprawę trudno wskazać spośród nich jednoznacznego faworyta – szczególnie iHG oraz ekipa Filipa „NEO” Kubskiego i Wiktora „TaZa” Wojtasa zdają się mieć po swojej stronie sporo argumentów.

Sobotni harmonogram prezentuje się następująco:

6 marca

Grupa B

10:00 M1 EDEN vs MAD DOG’S PACT BO1
11:00 AVEZ Esport vs M1 EDEN BO1
12:00 Tarczyński Protein Team vs AVEZ Esport BO1
13:00 AVEZ Esport vs MAD DOG’S PACT BO1
14:00 M1 EDEN vs Tarczyński Protein Team BO1
15:00 Tarczyński Protein Team vs MAD DOG’S PACT BO1

Grupa A

16:00 HONORIS vs CLEANTmix BO1
17:00 Illuminar Gaming vs Pompa Team BO1
18:00 Pompa Team vs HONORIS BO1
19:00 HONORIS vs Illuminar Gaming BO1
20:00 Illuminar Gaming vs CLEANTmix BO1
21:00 CLEANTmix vs Pompa Team BO1

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem. Samo Esport Tour PRO Spring 2021 potrwa do 7 marca, zaś jego łączna pula nagród turnieju wyniesie 20 tysięcy złotych.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejny dzień z LEC, kolejne rozstrzygnięcia w kwestii play-offów. G2 i MAD Lions szczególnie zadowolone

Kolejny dzień League of Legends European Championship dobiegł końca. Dziś każdy z uczestników najbardziej prestiżowych europejskich rozgrywek zagrała...